MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Květové esence Spirit-in-Nature


Květové esence Spirit-in-Nature

Květové esence vyrobené z květů ovoce a zeleniny - vyrábí Lila Devi, USA. Jsou to květové esence vyráběné mimo Evropu s nejdelší historií.

Lila Devi
Lila Devi

Lila Devi promovala s vyznamenáním na University of Michigan, získala titul bakaláře umění z angličtiny a psychologie a také učitelský certifikát.

Než vytvořila esence Spirit-in-Nature Essences, vyučovala středoškolskou angličtinu a později vedla středisko pro postižené ženy.

Lila vyučuje v Americe i po celém světě. Své semináře obohacuje obsáhlým a objevným pohledem na rostliny, zvířata i lidskou povahu. Hovoří často v rozhlasových pořadech, objevuje se v televizi.

Využívá své dovednosti skladatelky písní, básní a her, hraje na kytaru, zpívá a tím vším nám přináší osvěžující pohled na přírodu, uvědomění a sebezdokonalování. K jejím písním a zpěvu musím dodat, že jde o hluboké zážitky, které nejdou vyjádřit slovy. Ke každé esenci, má svou vibrační píseň.

Lila Devi žije v podhůří Sierra Nevady v Ananda Village poblíž Nevada City v Kalifornii.

Liliným duchovním učitelem je:

J. Donald Walters (*1926), také známý jako Swami Kriyananda, žil s Yoganandou po tři poslední roky jeho života. J. Walters založil osm komunit Ananda v Americe, Evropě a Indii. Žije v nich kolem tisíce obyvatel. Kromě toho je mezinárodně oceňovaným učitelem, autorem a skladatelem. Napsal přes 140 knih vydaných ve 27 jazycích a složil více než 400 hudebních skladeb.

IMG159.jpg

Všechny květové esence dělají to samé: vracejí nás do stavu rovnováhy, ve kterém se aktivuje naše vnitřní, inteligentní životní síla - ta je totiž skutečným léčitelem.

Energie květových esencí vytváří vibrační rezonanci, která jemně ovlivňuje životní sílu. Protože kvality obsažené v esencích jsou naší pravou podstatou, rezonovat s nimi je pro nás zcela přirozené.

Spirit-in-Nature Essences je nejstarší řada esencí vzniklých mimo Velkou Británii. Vytvořila je již v roce 1977 Lila Devi pod vedením J. Donalda Walterse. Tyto esence si získaly celosvětové uznání a dostává se jim vřelého přijetí.

Velkým přínosem, pro vytvoření těchto esencí byl indický mudrc Paramhansa Yogananda (1893-1952), který učil o tom, že jisté potraviny mohou mít určité povznášející účinky. Pro rozvinutí jejich typických kvalit doporučoval konzumovat tyto potraviny v čerstvém a přirozeném stavu, např. třešně pro spontánní dobrou náladu. Jenže kolik třešní bychom museli sníst, abychom z nich měli žádoucí účinek?

Desítky let případových studií, přímá svědectví a neustálý výzkum potvrzují tuto starou moudrost. Příroda nám dala ovoce a zeleninu, abychom měli užitek z jejich nutričních hodnot; květy, abychom z nich čerpali inspiraci; a květové esence, aby nám pomohly transformovat se působením jejich čistoty a síly. Užíváním esencí Spirit-in-Naturese stáváme mistry svého života.

image_2.JPG

Výzkum esencí

V květnu 1996 Dr. Jeffrey Cram - klinický psycholog a uznávaný pionýr biofeedbacku provedl pilotní studii esencí Spirit-in-Nature Essences, která byla první z mnoha jeho prací. Studie prokázala, že květové esence měřitelně aktivují životní sílu tím, že s ní rezonují.

Několik studií prokázalo pozitivní změny při užívání esencí Spirit-in-Nature, což bylo měřeno prostřednictvím teploty rukou, elektrodermální reakcí (EDA) a čtyř metafyzických bodů - čaker, tj. energetických jemnohmotných center, spojených s orgány a stavy vědomí.

Studie ukázala, že fyzické tělo i energetická těla reagují na esence během několika minut od jejich podání.

Ráj srdce

 


Sestavuji aktuální kalendář ...


Opište prosím kontrolní kód "3687"
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one