MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Hlávkový salát - Lettuce
„Klid“
 
lettuce2med.jpg

Pro klid.

Pro schopnost zachovat si jej za všech okolností a současně jasně komunikovat podle potřeby. Podporuje naši tvořivost a sebeprojevení.

Pomáhá dětem, které trpí velkým napětím nebo strachem z vystupování na veřejnosti.

Pro zvířata, která nepřiměřeně reagují neklidem a nepokojem zejména na cizí lidi nebo návštěvy.

Zlepšuje:

         Vnitřní klid

         Schopnost jasné komunikace

         Svobodné tvořivé vyjádření

         Úspěch v každé činnosti

         Rozhodnost

         Schopnost stát si za svou pravdou

         Koncentraci

Afirmace:

„Jsem klidný. Jsem svobodný. Nalézám dokonalý klid ve svém vnitřním domově!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Hlávkový salát je považován za jeden z nejstarších druhů zeleniny, jeho historie sahá až do antiky. Předpokládá se, že pochází z oblasti Blízkého východu, Sibiře či Středomoří. Všechny pěstované odrůdy pravděpodobně pocházejí z divokého pichlavého salátu, asijského plevelu.
Hlávkový salát patři do čeledi složnokvětých (Compositae). Po výsevu vyroste jednoletá rostlina. Když vyhání do květu, vytváří dužnatou lodyhu s malými světle žlutými květy.
 
Listový salát je bohatší na živiny než hlávkový, protože slunce pronikne ke každému listu. Je bohatý na vitamín A, má nízký obsah kalorii, a protože obsahuje až 95 % vody, je vynikající při hubnutí. Šťáva ze salátu může pomoci při usínání.
Kvalita: klid.
 
Poselství sebemistrovství: vnitřní klid, vnitřní síla při konfrontaci nebo potížích, jasně komunikační dovednosti, odblokovaní tvůrčího projevu, úspěch v podnikání, rozhodnost, schopnost říci pravdu, koncentrace.
 
Disharmonický vzor: neklid, příliš mnoho myšlenek najednou, neschopnost soustředit se, podrážděnost, problémové emoce, znepokojení, sklon k hněvu, nervozita, neschopnost rozhodovat se, represe, emocionální přetížení, opakování se během rozhovoru.

Ráj srdce

 


Sestavuji aktuální kalendář ...


Opište prosím kontrolní kód "4716"
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one