MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Jahoda - Strawberry
„Vznešenost“
 
strawberry2med.jpg

Pro sebeúctu.

Pomáhá nám být silně vycentrovaní v sobě a získat si respekt druhých. Podporuje pocit zodpovědnosti, schopnost nastavit si zdravé hranice. Posiluje mezilidské vztahy.

Pomáhá dětem, které se těžko loučí s dětskými plenkami, pomáhá v záležitostech sebeúcty.

Pro zvířata, která potřebují lepší pocit uzemnění nebo se snadno rozruší v přítomnosti jiných zvířat. Pro zvířata v období před smrtí.

Zlepšuje:

         Sílu

         Klidný pocit sebeúcty a sebehodnoty

         Uzemnění

         Spolehlivost

         Schopnost rozloučit se s dětskými plenkami

         Vyrovnanost

         Půvab

         Bytí plně v přítomnost a příjemný pocit bytí v těle

 

Afirmace:

„Jsem silný sám o sobě, neboť jsem v jednotě se vším, co je!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Jahoda patří do rodu Fragaria (jahodník), což je latinsky výraz pro vonící, a to kvůli voňavým plodům. Jahoda patří do čeledě růžovitých. Pochází ze Severní a Jižní Ameriky a první odrůdy byly známé v 16. století. V roce 1643 řekl Roger Williams: „Bůh mohl, ale nikdy nestvořil lepší bobule.“ Jahoda však ve své masité dužině nemá žádná semena,
a proto není klasifikována jako pravá bobule. Vytrvalá bylina se shluky malých listů a bílými květy roste nízko u země. Její šlahouny zapouští kořeny, z nichž vyrůstají nové rostliny.
 
Ovoce je bohatým zdrojem vitamínu C, draslíku a fruktózy. Čerstvé jahody odstraňují skvrny na zubní sklovině, zklidňují úpal a zesvětlují pihy. Vysoký obsah vlákniny je prospěšný
pro střevní trakt a jahody jsou považovány za „jídlo mladosti“.
Kvalita: důstojnost.
 
Poselství sebemistrovství: síla, sebevědomí a uvědomění si vlastní hodnoty, střízlivost, spolehlivost, schopnost zapomenout na dysfunkční dětství, vyrovnanost, šarm, schopnost žít v přítomnosti, cítit se pohodlně ve svém těle.
 
Disharmonický vzor: pocit viny, nízké sebehodnocení, sebeobviňování, pocit nehodnosti, nezodpovědnost, nejistota, citové zneužívání rodiči, psychická přecitlivělost, porovnávání sebe s ostatními ve smyslu „proč nemohu být jako oni“.

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


Opište prosím kontrolní kód "1444"
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one