MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Kukuřice - Corn
„Životabudič“
 
corn2med.jpg

Pro mentální vitalitu.

Pomáhá nám být vždy bdělí a připravení" stejně jako zrna v kukuřičném klasu představují nové ideje a dávky energie.

Dětem tato esence pomáhá při nudném učení" nebo když si po sobě nerady uklízejí. Taktéž při vytváření nových přátelství, stěhování do nového domova nebo zahájení nového školního roku.

U zvířat podporuje přirozené léčebné procesy po operaci, pomáhá starším zvířatům cítit se a jednat zase jako když byla mladší, s obnoveným zájmem o život.

Zlepšuje:

         Energii

         Iniciativu při práci na projektech

         Nadšení

         Žití plně v přítomnosti

         Schopnost říkat „ano„ životním výzvám

         Radostnou ochotu k novým začátkům

Afirmace:

„S nezměrnou energií jdu vstříc světu!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Kukuřice je jedinou obilninou amerického původu, dnes se pěstuje v tropických a subtropických oblastech po celém světě. Záznamy dokazují, že kukuřici jako plodinu znali v Mexiku již před více, než sedmi tisíci let. Kromě toho, že ji severoameričtí indiáni využívali jako potravinu, Inkové, Mayové a Aztékové ji používali jako platidlo, stavební materiál, při výrobě šperků a dekorací. Tato jednoletá rostlina dozrává tři až pět měsíců. Její samičí květy – klasy – s vyčnívajícími dlouhými bliznami rostou na nižších stopkách. Samčí květy tvoří krátký, měkoučký střapec na vrcholu rostliny.
 
Kukuřice je považována za jeden z nejvyváženějších zdrojů škrobu. Ačkoliv je lehce stravitelná, má vyšší energetickou hodnotu. Je bohatá na hořčík a fosfor, vhodná k posílení mozku a nervového systému. Všechny části kukuřice – kukuřičné vlasy, mouka i zrno jsou zdraví prospěšné, například při snižovaní cholesterolu, regulaci střevních funkcí, jsou vhodné pro posílení ledvin a zmírnění
kožní vyrážky.
Kvalita: duševní vitalita.
 
Poselství sebemistrovství: energie, převzetí iniciativy v projektech, nadšení, žít naplno tady a teď, přijetí životních výzev, nadbytek ochoty, pro nové začátky.
 
Disharmonický vzor: liknavost, otálení, neochota, blokovaná energie, absence reakce, loudání se, vzdor, letargie; odkládání povinností na později, svalovaní viny na jiné.

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


Opište prosím kontrolní kód "8307"
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one