MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Mandle - Almond
„Soběstačnost“
 
almond2-01.jpg

Pro sebekontrolu a morální sílu.

Může nám pomoci dostat se z každé obtížné životní situace a žít více ve svém středu. Mandle je pro lidi, kteří mají tendenci nechat se zavalit povinnostmi a potřebovali by, aby den měl více hodin.

Pro děti, které se potřebují naučit vyrovnanosti a klidu.

Pro zvířata, která se cítí nesvobodná nebo trpí obsedantním chováním.

Zlepšuje:

         Klid mysli

         Soulad těla, mysli i ducha

         Pocit pohody a řádu

         Schopnost přestat „pálit svou svíčku z obou stran„

         Vyrovnanost

         Umírněnost

         Zdravou sexualitu

         Schopnost být dobrým partnerem ve vztahu

 

Afirmace:

„Jsem pánem svého osudu! S klidem a silou kráčím ke svému konečnému vítězství!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Mandloň je také nazývána Prunus dulcis, což znamená sladká, příjemná nebo nádherná. Mandle je jedním z nejstarších známých stromů plodících ořechy a patří do čeledě růžovitých. Zdomácněly v západní Asii a jižní Evropě, malý strom mandloně (který vypadá podobně jako
broskvoň) pochází z Blízkého východu. V současné době je pěstována přibližně stovka odrůd v Jihoafrické republice, Jižní Austrálii a Kalifornii. Jeho růžové květy – podobné, ale o něco větší, než květy broskvoně – dosahují v průměru až 5 centimetrů a rostou v květenstvích jednoho až tří květů. Plody zrají v broskvi podobné pecce.
 
Chutné jádro má vysoký obsah vlákniny, vitamínů skupiny B a osm z devíti esenciálních aminokyselin – a hodně kalorií. Mandle má vysoký obsah bílkovin, je bohatá na minerály, které zpevňují kosti, a mono-nenasycené tuky snižující hladinu cholesterolu. Mandlový olej pomáhá při kožních problémech, mléko zklidňuje plíce a hrdlo.
Kvalita: sebeovládání a morální síla.
 
Poselství sebemistrovství: klid mysli, synchronie těla, mysli a ducha, smysl pro duševní pohodu a řád, vyhýbání se hektickému životu, rovnováha, zdrženlivost, zdravá sexualita, schopnost být citlivým partnerem v intimním vztahu.
 
Disharmonický vzor: nestřídmost v jídle nebo jiných poživatinách a aktivitách, nezřízenost způsobující menší nebo vážnější poškození těla, mysli nebo nervů, přemíra sexuality v myšlenkách nebo jednání, špatná rozhodnutí v souvislosti se zlozvyky, nespokojenost, neklid, hněv spojený se sexuálními problémy, frustrace.

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


Opište prosím kontrolní kód "4716"
CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one