„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Zákon vibrací
„Nic se nenachází v klidu,
vše se pohybuje, vše vibruje.“
 
Kybalion
 
Tento zákon popisuje skutečnost, že „se vše pohybuje, vše vibruje a nic se nenachází v klidu“.

Uvádí pravdy, s nimiž souhlasí i moderní věda a jež podporuje každý nový vědecký objev. Přesto tento zákon před tisíci lety formulovali staří egyptští mistři.
 
Tento zákon objasňuje, že rozdíly mezi jednotlivými projevy hmoty, energie, mysli, a dokonce i ducha jsou do značné míry výsledkem různých frekvencí. Od absolutna, jež je ryzím duchem, dolů až po nejhrubší formy hmoty tvoří vše vibrace – čím vyšší vibrace, tím vyšší pozice na žebříčku. Duch vibruje s tak nesmírnou intenzitou a rychlost, že prakticky spočívá v klidu – kolo, jež se rychle otáčí, v nás vzbuzuje dojem, že stojí na místě. Na druhém konci žebříčku se nacházejí hrubé formy hmoty, jejichž vibrace jsou tak nízké, že se rovněž zdá, že se nacházejí v klidu.
 
Mezi těmito dvěma póly existují miliony a miliony nejrůznějších vibračních frekvencí. Vibruje naprosto vše – od částic a elektronů, atomů a molekul až po celé světy a vesmíry. Totéž platí na úrovních energie a síly (jež mají pouze odlišnou vibrační frekvenci), pro mentální pláně (jejichž stav závisí na vibracích), a dokonce o pro duchovní sféry.
 
Pochopení tohoto zákona a použití příslušných formulí umožňuje studentům hermetiky ovládnout jak své duševní vibrace, tak duševní vibrace druhých lidí. Mistři využívají tohoto zákona také k tomu, aby si různým způsobem podmanili přírodní jevy.
 
Jak říká jeden z dávných autorů: „Ten, kdo chápe zákon vibrací, drží v ruce žezlo moci.“
29.jpg
Nic neodpočívá. Vše je v pohybu - vše kmitá
 
* Vše je formováno z „balíčků“ energie +/- kmitajících svou vlastní frekvencí.
* Každý z nich nese informaci, která se mění okamžitě a překonává rychlost světla bez mezí a hranic.
* Vše je ve věčném pohybu a změně, nové a staré, stvoření i zkáza.
Ráj srdcehttps://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one