MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Aktivace krystalů Atlantidy

Aktivace krystalů Atlantidy
Atlantské krystaly.jpg

Tato energetická aktivace vám otevře tajemství krystalů Atlantidy, jež v sobě skrývají ohromnou moudrost a energii. Nejedná se o tradiční léčebný systém, může však být k tomuto účelu rovněž použit. Pomocí jednoho jediného krystalu totiž můžete dočasně přiblížit člověka k úrovni centrální mřížky, po níž putuje energie mezi krystaly rozmístěnými po celé Zemi.

Aktivace krystalů Atlantidy je v první řadě určena k duchovnímu i osobnímu rozvoji a může vám být na vaší duchovní cestě i lidstvu při jeho vzestupu vědomí významným přínosem.

Smyslem celé Aktivace krystalů Atlantidy je přinést znovu vědění i energii, která byla uložena do paměti velkého hlavního krystalu Atlantidy a stále tam ještě je. Tento krystal se nacházel ve velkém Poseidonově chrámu léčení v Atlantidě a nelze jej s ničím na této planetě srovnávat. Obsahuje totiž veškeré dávné informace, jež používali sami Atlanťané. To zahrnuje: telepatii, levitaci, manifestaci, teleportaci čistým úmyslem, a to nejdůležitější, obsahuje klíč k vzestupu.

Tento systém můžeme zařadit i mezi léčebné energie, energie osobního vzestupu i vysokých vibrací.

Předpoklady: min. 2. st. Reiki dle Dr. Usui, praxe, jakýkoliv mistr/učitel.

Počet zasvěcení: 1

MOJE LINIE MISTRŮ

* Linda Vaughan
* Yudha Paksi
* Susan Beaumont
* Jay Michael Burrell
* Carola Hundt
* Miloslav Bubník
* Irena Kučerová
* Eva Fialová
* Leona Horáková
* Vlasta Honigová

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one