„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

ARCHANDĚLÉ

_1325257769_02.gif
Archandělé jsou považováni za nejvyšší anděly v nebeské hierarchii. Byli kromě mnohých dalších úkolů pověřeni uskutečňováním Božích projektů a plánů, stali se prvními duchovními učiteli a vůdci lidí a zároveň dohlíží na anděly strážné.
Nečekejte, až vás problém zdolá, ale volejte je předem.
Jsou tady proto, aby nám pomáhali, neodvádíte je od žádné důležitější práce a navíc mohou být na různých místech najednou.

 
Tento výčet není úplný, mnoho dalších archandělů teprve čeká na své odhalení a mnoho jiných již existuje.
 
* Archanděl Ariel - neúnavě pracuje ve prospěch této planety a proto je znám jako Archanděl země. Dohlíží na říši elementálů a pomáhá léčit zvířata. Pokud se chcete blíže seznámit s vílami, požádejte ho v tomto směru o pomoc.
* Archanděl Azrael - přichází k lidem v době jejich fyzické smrti, převádí je na druhý břeh a zaplavuje je láskou, někdy je taky nazýván Andělem smrti. Azrael je patronem všech duchovních. Volejte jej ke svým zemřelým, či umírajícím.
* Archanděl Chamuel - může být znám také pod jmény Serafield, Šemuel apod. a pomáhá nám nalézt důležité části našich životů. Zavolejte ho, když toužíte po novém milostném vztahu, nových přátelích, nové práci, když hledáte něco ztraceného nebo pokud chcete napravit osobní, nebo pracovní vztahy.
* Archanděl Gabriel - je poslem spisovatelů, učitelů a novinářů. Bývá znázorňován, jak drží v ruce lilii, symbol čistoty a pravdy. Gabriela volejte, chcete-li překonat strach či nerozhodnost spojenou s komunikací.
* Archanděl Haniel - je tu pro vás, když toužíte dodat svému životu mír, vyrovnanost, radost ze společnosti přátel, krásu, harmonii. Zavolejte ho taky před důležitou prezentací, přijímacích pohovorech nebo před první schůzkou.
* Archanděl Jeremiel - nás inspiruje a motivuje, abychom se oddali duchovní službě ostatním. Jeremiela volejte, když se cítíte duchovně zaseknutí, nebo když potřebujete povzbudit na své duchovní cestě a božské misi.
* Archanděl Jofiel - můžete znát také znát pod jménem Iofel, či Zofiel. Je patronem umělců. Jofiela volejte pře začátkem jakékoli umělecké činnosti. Zbavuje planetu znečištění a podílí se na jejím zkrášlování. Ptejte se, jak můžete v tomto pomoci.
* Archanděl Metatron - je považován za nejmladšího a také nejvyššího ze všech archandělů (zažil jako jediný pozemský život coby prorok Enoch). Metatrona požádejte o pomoc s čímkoli, co se týká vašich dětí, také dokáže probudit v mladých lidech duchovní porozumění.
* Archanděl Michael - nám dodává odvahu a podporu, abychom následovali pravdu a naplnili naše božské poslání. Zavolejte ho, když pociťujete strach a obavy, nebo před důležitým rozhodnutím. Michael je patronem policistů.
* Archanděl Raguel - je často nazýván archandělem spravedlnosti a poctivosti. Volejte jej, když se cítíte utlačováni či manipulováni, nebo pro někoho jiného, kdo je v podobné situaci. Poradí vám také, jak dosáhnout vyrovnanosti ve vašem osobním i veřejném životě.
* Archanděl Rafael - je největší z léčitelů mezi anděly. V případě fyzických potíží, bolestech a nemocí rozhodně volejte jeho. Zahalí vás smaragdově zelenou, léčivou energií nejvíce v místech, kde to nejvíce potřebujeme. Můžete si ho vizualizovat právě pomocí této barvy.
* Archanděl Raziel - stojí velmi blízko Bohu a naslouchá hovorům o záhadách světa. Raziela zavolejte, když toužíte porozumět ezoterickým záležitostem, nebo být zasvěceni do alchymie, či zhmotňování.
* Archanděl Sandalfon - je archandělem hudby a modliteb a pomáhá při odstraňování strachu a jeho následků. Pusťte si nějakou uklidňující hudbu a zavolejte Sandalfona, aby rozehnal jakékoli pochyby v duchovních záležitostech.
* Archanděl Uriel - má za úkol zalévat světlem nepříjemné situace a osvětlovat tak naši schopnost řešit problémy. Uriela volejte, když potřebujete myslet jasně a nacházet odpovědi.
* Archanděl Zadkiel - nám pomáhá dosáhnout svobody skrze odpuštění a je znám jako patron těch, kdo umí odpouštět. Volejte jej ve chvílích vzteku či nesmiřitelnosti, jenž pociťujete k jiným lidem a on vám pomůže.

Čerpáno z knihy Poslové světla od Doreen Virtue
Michael
Michael
Rafael
Rafael
Gabriel
Gabriel
Uriel
Uriel
Další archandělé a andělé
Archanděl Abiel - archanděl souznění a spojování - barva oranžová, číslo 8
Archanděl Arumiel - archanděl ochrany a rozlišování, barva růžová a červená
Archanděl Asmiel - archanděl nových začátků
Archanděl Atlantis - archanděl návratu k vědění
Archanděl Azachiel - archanděl očisty a zkoušek - barva žlutozelená, číslo 7
Archanděl Celestiel - archanděl sebedůvěry a osamostatnění - světlo se stříbrnými střípky
Archanděl Daniel - archanděl volnosti a respektu
Archanděl Eoviel - archanděl pozemských andělů - blankytná modř, číslo 6
Archanděl Erbiel - archanděl uzdravování planety - barva červenobílá
Archanděl Fabiel - archanděl života a smrti - světle fialová, číslo 77
Archanděl Floriel - archanděl sebepoznání a sebeobnovy - barva bílá se střípky zlata, číslo 88
Archanděl Galmiel - archanděl míru a vzestupu
Archanděl Gamafiel - archanděl hojení a uzdravování - barva modrozelená
Archanděl Graciel - archanděl celistvosti a vděčnosti
Archanděl Gruntiel - archanděl zhmotňování ducha - barva nejtemnější červená a hnědá, nepůsobí temně, neboť je protkaná oranžovými záblesky
Archanděl Haliel - archanděl nové dimenze
Archanděl Chasiel - archanděl osvobození a spojování - barva zlatožlutá, krémová, bílá, číslo 19
Archanděl Inofiel - archanděl energie a informací
Archanděl Jarmiel - archanděl radosti a smíchu - barva žlutá a zelená, číslo 2 a 4
Archanděl Juriel - archanděl obnovení řádu - barva temně fialová se zlatými odlesky, číslo 3 a 5
Archanděl Karmiel - archanděl spravedlnosti a nápravy
Archanděl Kristiel - archanděl duchovního vývoje - barva bílá, číslo 3 a 8
Archanděl Luciel - archanděl vysvětlování a osvětlování - číslo 1
Archanděl Manuel - archanděl harmonizace energií
Archanděl Narciel - archanděl sjednocení protikladů - žlutá a zelená, číslo 6
Archanděl Orfiel - archanděl boření a odkrývání - barva blankytná jako jarní nebe, číslo 2
Archanděl Rufiel - archanděl osvícených vztahů
Archanděl Samaniel - archanděl hojnosti a dostatku - bílá a zlatá
Archanděl Serafiel - archanděl důvěry a změn, anděl míru - světle modrá a růžová barva, číslo 33
Archanděl Somael - archanděl zhmotňování duše
Archanděl Xaniel - archanděl země a nebe
Archanděl Zachariel - archanděl vyššího vědomí, paměti - barva blankytná modř, bílá
Archanděl Zofiel - archanděl přírody a instinktů - oslovuje zvíře v nás
29.jpg
Anael - anděl sňatku
Achaiah - anděl trpělivosti
Armisael - anděl, který pomáhá při porodních bolestech - barva zelená
Habbiel - anděl oddanosti
Hagiel – anděl "milostrdenství boží", ochrana přede zlými vlivy, sjednocuje protiklady a harmonizuje vztahy, živel: vzduch, kov: měď, číslo 7, barva: růžová, zelená kameny: smaragd, růženín, opál, jadeit, malachit, růžový korál
Itqal - anděl harmonie
Jelial - anděl vášně
Kamael – anděl, který dodává odvahu a rozhodnost, anděl sportu živel oheň, kov: železo, číslo 5, kámen: rubín, granát, karneol, červený korál, heliotrop barva: červená
Kassiel – anděl, který dokáže transformovat sebelítost v pokoru, úniky v zodpovědnost, apatii v účel, živel: země, kov: olovo číslo: 3 barva: černá, tmavě červená kameny: onyx. diamant, obsidián, černý korál, uhel
Lailah - anděl početí
Samandiriel - anděl plodnosti - barva bílá
Teoael - anděl podnikání
Tezalel - anděl věrnosti
Theliel - pomáhá navodit nejlepší příležitosti, při nichž může přeskočit jiskra mezi vámi a opačným pohlavím

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one