„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Léčivá moc světla a barev

barvy.jpg

Naše tělo je tvořeno z pohybujících se elektronových částic a elektrických vibrací., které jsou měřitelné počítačovými snímači a různými diagnostickými přístroji, které zobrazují kolísavé elektrické mozkové a tělesné impulzy ve formě různých barev. Proto není překvapením, že i u nás znovu ožívají vzpomínky na léčivé vlastnosti barev.

DUHOVÉ SVĚTLO

Každý archanděl má svou specifickou barvu aury. Využíváním těchto barev můžete přivolat konkrétního archanděla, který je s danou barvou spojen…..více zde

Vyvoláním živé představy všech barev duhy dochází k hlubokému uzdravení na mnoha úrovních součastně.

Duhové zbarvení je spojováno s archandělem RAZIELEM, který je znám jako „archanděl čaroděj". Raziel je velmi moudrý a magický s ohromnými andělskými křídly.

Pomáhá těm, kdo mají vysoké duchovní poslání, zbavit se úzkosti stran svého nadání - zejména těm, kdo v důsledku svých jasnovidných a léčivých schopností buď v tomto, nebo v minulém životě trpěli.

Duhové světlo se rovněž váže na energii Reiki, což je zvláštní druh chvění, které léčitelé vydávají poté, co se zharmonizují. K tomu dochází, když již harmonický učitel Reiki ukáže studentovi tajné symboly a zasvětí jej. Energie Reiki působí mírně a hebce, jako sprcha vlažné vody. Kdo vidí aury druhých a setkává se s lidmi zasvěcenými do Reiki, nalézá v aurách těchto lidí duhovou barvu.

small_fd16a466.gif.jpg

SMARAGDOVĚ ZELENÉ SVĚTLO

Smaragdově zelené světlo se pojí s archandělem RAFAELEM, který je mezi archanděly léčitelem prvního řádu.

Když Rafaela požádáte, rozprostře na postiženou osobu své smaragdově-zelené světlo. Zelené světlo se vstřebává jako léčivý balzám nebo rychle působící lék. Opačně si můžete představit zelené světlo kolem sebe nebo jiné osoby, s týmž léčivým účinkem.

Vyvolávání světla a vyvolávání archanděla má tentýž efekt, protože světlo je skutečnou esencí všech andělů.

Když je Rafael poblíž, můžete uvidět smaragdově zelené světlo v duchu, nebo jiskřičky zelenavého světla před očima. Smaragdově zelené světlo zůstává protkáno v poraněné nebo postižené části těla, dokud není situace stabilizovaná.

Tato metoda je nejúčinnější u dětí a zvířat. Je to zapříčiněno jejich bezmeznou důvěrou, která urychluje uzdravení.

Smaragdově zelené světlo je barvou fyzické léčby, účinnou na jakákoli tělesná postižení.

small_fd16a466.gif.jpg

BÍLÉ SVĚTLO

Jakmile si vizualizujete bílé světlo, vzýváte inteligentní živoucí bytost.

Bílé světlo je barvou strážných andělů, zatímco různě zbarvená světla jsou barvami archandělů a některých nanebevzatých mistrů (Quan Jin-třešňová červeň). Bílé světlo je kruhová záře andělů.

Cokoliv obklopíte bílým světlem, je dokonale chráněno, neboť bílé světlo je nepřemožitelné.

Je také velice mocnou barvou při odplavování hluboce zakořeněných strachů a postižení, je to jako parní čištění silným proudem vody.
 

Bílé světlo má dvojí účel:

* pročišťování za účelem vyvolání léčby

* součastně i ochranu
 

Záměr, který chováte, když vzýváte světlo, určuje, jaký účel bude naplněn.

Bílé světlo je stará spolehlivá metoda, která nás všechny zmocňuje k tomu, abychom léčili a chránili sami sebe, své nejbližší a náš majetek.

small_fd16a466.gif.jpg
ZLATÉ SVĚTLO
 
Zlaté světlo je energetickou barvou KRISTA - Krista jako ducha odpuštění a mocné bezvýhradné lásky - nikoli nutně jako konkrétní historické postavy nebo ve vztahu ke konkrétnímu náboženství.

Zlaté světlo je znamením, že všechno spěje k dobrému konci.  

Říká: "Věřte, neboť všechno je v pořádku." Lidé, kteří mají zkušenost se „spatřením Ježíše", vypovídají, že okolo něj viděli zlaté světlo.

Zlaté světlo můžeme využít také k prohloubení víry, ať už své nebo někoho, koho chceme uzdravit. Zlaté světlo lze používat dohromady s dalšími barvami.

Představujte si zlaté světlo společně s bílým světlem tehdy, když se něčeho obáváte a potřebujete ochranu. Zlaté světlo posílí vaši víru a bílé světlo vám zajistí bezpečí.
small_fd16a466.gif.jpg
ANDĚLSKÁ SVĚTLA
 
Jedním ze způsobů, jak se dozvědět, že naše motlitby za zdraví jsou naplněny, je přítomnost „andělských světel". Objevují se jako jiskřivá světýlka nebo záblesky světla.

Bílá světla
jsou aurickými částicemi strážných andělů, a tyto jiskry vznikají třením, jak se andělé pohybují napříč prostorem a časem.

Barevná světla
jsou aury archandělů a nanebevzatých mistrů.

Lidé, kteří nikdy o andělských světlech neslyšeli, mohou mít obavy z poruchy zraku.

Andělská světla se objevují také tehdy, když potřebujeme útěchu a duševní posilu.
small_fd16a466.gif.jpg
LÉČENÍ PLAMENEM
 
Dalším světlem, kterého můžete využít, je plamen svíce.

Zírání do plamene bílé svíčky je úžasně efektivním způsobem, jak soustředit svou mysl na svá přání a odvrátit ji od bázlivých myšlenek. Dívejte se do plamene s představou všech svých největších přání a pak proneste: „Tohle nebo něco lepšího, Bože."

Kromě toho požádejte anděly, aby vám poskytly vedení a ochranu vašim léčebným snahám a pokusům o uskutečnění.
small_fd16a466.gif.jpg
ANDĚLSKÉ KRUHY
 
Andělská světla se zobrazují nejčastěji na fotografiích.

Mnozí si všímají na svých fotografiích bílé kruhy nebo chomáčkovité tvary, které nastiňují siluety andělů nebo víl.

Myslím, že je to tím, že je lidstvo na vzestupu a stává se bdělejším vůči duchovnímu rozměru, jsme otevřenější vnímání přítomnosti duchovního světa kolem nás.

Andělé se zobrazují na fotografiích proto, že fotografické přístroje jsou schopny zachycovat světlo a energii s čím dál větší mírou přesnosti a citlivostí.


 
Budete-li se světly pracovat pravidelně, naučíte se důvěřovat jeho neochvějné moci léčit a ochraňovat.

Při vyvolávání barev nemůžete udělat chybu a vybrat tu nesprávnou. Každého možná napadne, proč nevyvolat všechny barvy i tento způsob bude dobře fungovat.

Ovšem nejlepší metodou je pomodlit se při volbě vhodné barvy o vedení nebo následovat pokyny své vlastní intuice ohledně výběru barev. Ta pravá síla, která léčí je, je váš křišťálově jasný záměr léčit, zatímco vysíláte barevné světlo - doplněné láskou.

 
 
Doreen Virtue a vlastní poznatky
Ráj srdcehttps://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one