„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Cikánské karty


Cikánské karty

Cikánské karty mají své osobité kouzlo a jejich symbolika je natolik obsažná, že je schopna vám zodpovědět jakoukoliv otázku. Jsou to karty, ve kterých lze najít radu, jak čelit různým životním situacím, umožní vám nahlédnout do vaší vlastní budoucnosti, i budoucnosti vašich bližních, nabídnou vám východisko při řešení konkrétních problémů a jiné.

Vykládací karty si kdysi dávno před staletími vymysleli lidé jako jednu z možností nahlédnout do budoucnosti a protože každý člověk je omylný, neměl by se výklad z karet nikdy považovat za recept na život.

Karty se vykládají proto, abychom se dozvěděli, co by nás mohlo případně v budoucnosti potkat a to nám dává možnost se na nadcházející události psychicky připravit, případně je i do jisté míry ovlivnit tak, aby pro nás byly přijatelné.

Osud není jedna přímá cesta životem, je to soubor cest, po kterých jdeme a v tu chvíli, kdy se dostaneme na křižovatku, záleží na nás, zda se dáme vlevo, vpravo, či zda půjdeme rovně. A to jsou ty určité momenty v našem životě, kdy máme možnost směrovat běh osudu tak, aby nám co možná nejvíce vyhovoval.

P1000179.JPG
P1000178.JPG

Karetní věštec by se nikdy neměl považovat za jasnovidného, ale za člověka, který má ten dar, že dokáže citlivě posuzovat symboliku karet a také ji stejně citlivě interpretovat tomu, kdo o výklad požádal. Nikdy by neměl nic z výkladu zatajovat, nebo dokonce překrucovat, ale měl by být ve své podstatě psychologem, který je schopen vysvětlit i nepříjemné zprávy tak, aby nezahnal dotyčného člověka do pesimismu.

Z každé situace i z té nejnepříjemnější je východisko, a vaším úkolem je umět o tom dotyčného přesvědčit. Zatajením nepříjemné zprávy můžete ublížit víc, než se na první pohled zdá. Běh událostí tím nesmažete, člověku berete možnost se na ně připravit a sebe vystavujete nebezpečí ztráty důvěryhodnosti.

Též je velmi důležité mít na paměti, že každý člověk, který vás požádá o výklad, vám zároveň svým způsobem důvěřuje a někdy hovoří o věcech, které by jinde neříkal. Na vás je abyste tyto informace považovali za důvěrné a nikomu je nevyprávěli. Je to otázka určité etiky a vaší schopnosti zachovat tajemství.

Ráj srdcehttps://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one