MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:
Zasvěcení na dálku
 
reiki-chakrakleuren.jpg

* Udělejte si krásnou a příjemnou chvíli pro sebe. Buďte o samotě s energiemi, se kterými se budete setkávat, používat je, jak vy sami, tak později je budete využívat pro své blízké i známé okolí. 

* Pokud mohu radit, je lepší si udělat sváteční prostředí, je to váš sváteční den, takže pokud chcete, vyzdobte si místnost, kde budete zasvěcováni, dle svého nejlepšího pocitu kolem sebe -  např.kytičky do vázy, vůni, zapalte si svíčky, ale pozor, ať nevyhoříte!!! Relaxační hudbu nebo hezkou a milou hudbu, kterou máte v oblibě.

* Asi je také lepší si lehnout, přikrýt se, člověk se pak může ponořit do energií a nemusí hlídat tělo, aby mu nespadlo ze židle. Také vám může být chladněji.

* Také, ale to nechám na vás, je dobré mít jiné oblečení, než to které jste měli v práci a také je lepší se osprchovat.

* Proč? Protože se nám na oblečení během dne můžou nalepit magnetické, emocionální výlevy a stavy jedinců, které jsme potkali mimo domov, tj. v obchodě, na ulici apod. Takové „fuj" energie se na nás ráda lepí, tak proto. To samé naše tělíčko - také může lapit cizí magnetismus a také - pokud jsme neměli úplné vyladěný celý den, jsou na těle stopy našeho vlastního emocionálního vypětí - dle emoce tvoří tělo chemické látky, tak i chemické látky, tak proto radím vše smýt.

* Nejlepší je raději nic nečekat - při čekání se tvoří taková membrána z malinkých částeček - kvarků - a tak nejsme otevření.

 * Pokud nic necítíme při zasvěcení - pak je energie energeticky jiná, než dosud vnímáme a tak potřebujeme cvičit mysl, zjemňovat ji tak, abychom energie ucítili a nakonec se nechat unášet a nechat věci se dít, vše je tak, jak má být, takže nemusíme mít strach, že bychom něco propásli.

* Zasvěcení trvá u každého jedince jinak. Většinou se doba pohybuje od 30 - 90 minut.

* Z mých zkušeností je dálkové zasvěcení silnější, než osobní.

 

Co bych na závěr ještě poradila? Hledejte si svého „Mistra" k iniciaci srdíčkem.

Můj názor je, že na osobnosti Mistra při zasvěcení velmi záleží, snad více, než na směru, který vyučuje. Protože každý směr zachází s energií té nejvyšší úrovně. Ovšem pouze na duchovní úrovni Mistra, který zasvěcuje, záleží, jak vysoko umožní žáku pro tuhle energii sáhnout. Každý Mistr vám otevře tuto cestičku, ale každý jinak vysoko. Proto je pro vás nejvhodnější ten Mistr, jehož postoje, názory a  pohled na svět, jsou vám nejbližší. Pokud to, co říká, vás něčím oslovuje, je to ten pravý pro vás. Proto pravého „Mistra" i pro sebe najdete srdcem.

 

Moc se na vás těším  ♥ ♥ ♥

Vlasta

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one