MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:
Upozornění pro Vás
 
51.jpg

Hodně lidí mě oslovuje přes mail, ptají se mě, zda byli někým doopravdy zasvěceni do energií, za které si zaplatili, jak to vše mohou poznat, co by měli prožívat….vlastně pochybují o tom, že u nich k zasvěcení došlo.

Bohužel mi těchto mailů chodí více a více …., proto zde uvedu několik bodů. Čtěte pozorně a nechte se inspirovat….


 

Ráda bych vás informovala, že neručím za práci „Mistrů“, které jsem zasvěcovala do různých energetických systémů.
Každý jsme odpovědni jen sami za sebe.


Děkuji za pochopení.
29.jpg
Vzhledem k tomu, že se v naší zemi vyskytuje mnoho pseudomistrů a učitelů vysokovibračních systémů, kteří leckdy ani žádným skutečným zasvěcením neprošli, a kteří doslova kopírují pouze texty z webů obsahující informace o jednotlivých systémech a z důvěřivých zájemců mámí tak podstatně vysoké finanční částky, rozhodla jsem se upozornit na tuto skutečnost.

Velmi apeluji na všechny z Vás, kteří mají zájem o zasvěcení do jakéhokoliv druhu energií, aby jste si své mistry velmi dobře prověřovali (např.přes reference či využili všech Vašich pátračských schopností k jejich prověření).

Milý přátelé, situace je opravdu víc než vážná a napojení kamsi, pakliže k němu opravdu dojde, nemusí být vždy takové, jak slibují "mistři", kteří v podstatě ani neví, co činí. Opravdu dostávat se pak z připojení na systémy, které nemají se světem světla nic společného, není práce nejjednodušší.

Snažím se zde popsat, pro Vaši lepší orientaci, jaké by měl člověk, který zasvěcení provádí splňovat předpoklady:

1. sám by měl projít skutečným zasvěcením

2. měl by mít schopnost channelingu a jasnovidu, aby vám dokázal sdělit, co se během zasvěcení odehrávalo

3. měl by mít schopnost rozpoznání vlivů temna, které se mohou v zasvěcení projevit, a měl by tyto vlivy být schopen odklonit

4. vyvarujte se "mistrů" mající více než deset mistrovských titulů, jelikož i zde platí heslo - deset řemesel, jedenáctá bída

5. u zasvěcení shamballa, shimbaru a merkaba by mělo zasvěcení do jednoho stupně trvat nejméně 45 minut a nemělo by být v žádném případě předáváno dotykově, nýbrž v telepatickém transu (toto má hluboký smysl, neboť iniciace shamballa je spojena s hlubokým léčením a přípravou adepta na vstup do toho světa vyšších vibrací, energie, které se předávají dotykově jsou velmi povrchní a většinou dochází ke snížení vibrací během následujícího týdne)

Současně mě mrzí, že musím na tyto jevy upozorňovat, ale v nejbližší možné době, hodlám zveřejňovat seznamy "mistrů", jejichž dílo bylo mnoha lidmi shledáno jako podvod a plagiátorství a jejichž smysl práce je především finanční obohacení na duchovně hledajících bytostech.

 
Klára Hanzalová

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one