„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:
Párové orgány
Je důležité vědět, že v těle vše funguje na základě 2 energetických potenciálů, a to síly - odstředivé, uvolňující (jin), a síly - dostředivé, stagnující (jang).

Ve stejném smyslu jsou v těle propojeny i orgány.

Pro nás to znamená, že najdeme-li v těle problém daného orgánu, můžeme s jistotou říci, že minimálně stejné postižení je i u orgánu párového (i když projev nemusí být vždy stejný).


Příklad:
Astmatici by se měli zabývat léčbou plic a zároveň léčbou tlustého střeva. Není tajemstvím, že příčinou těchto alergií je nesprávná činnost střev, ale tyto problémy už většinou nikdo nedává do souvislosti.


Zároveň je potřeba vědět, že k párovým orgánům patří ještě podpárové, jako je např.:    játra - kyčle - oči - vlasy - obratel - zuby….

Vše se vším souvisí…

 
párové orgány
párové orgány
Párové orgány
 

játra - žlučník

srdce - tenké střevo

slezina, slinivka - žaludek

plíce - tlusté střevo

ledviny - močový měchýř
 
Tyto orgány se zobrazují i na dalších místech těla (viz. obr. 1 a 2). Párování v období embrya obr.1., párování po narození obr.2.
 
Ráj srdce
 https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one