„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

karty Lenormand

Madam Lenormand
lenormand_1.jpg
lenormand_2.jpg
Mademoiselle Lenormand je dodnes uznávaná a proslavená po celém světě, coby velká jasnovidka. Své slávy dosáhla především díky vykládacím kartám, které pravděpodobně sama vytvořila a které také nesou její jméno. Kdo tedy byla tato velká vizionářka?
madamelenormand.jpg
Mademoiselle Lenormand se narodila 27.května 1772 ve francouzském Alenconu. Zemřela 25.června 1843 v Paříži. Její otec byl zámožný obchodník s látkami. Svoji dceru poslal na výchovu do ženského kláštera. Zde jeho dcera úspěšně předpověděla odchod matky představené do jiného kláštera. O své vizi pověděla ještě předtím, než celá situace nastala, a její uskutečnění ohromilo všechny řádové sestry.

Po otcově smrti se zchudlá rodina rozhodla zkusit štěstí v Paříži.
V tomto esoterickém srdci Francie se jí dostalo zasvěcení do rituálů a tajů vykládání karet. Její učitelé byli zběhlí ve veršování a předpovídání podle tradičního francouzského výkladu karet. Potkala další jasnovidnou ženu a společně se svým přítelem otevřeli salon pro pařížskou smetánku. Vykládali karty, prováděli astrologické rozbory a využívali ostatní techniky pro předpověď budoucnosti svých klientů.

V roce 1793 přišli do salonu madame Lenormand tři muži, kteří měli později sehrát důležitou roli ve francouzské historii: Marat, St.Just a Robespierre. Věštkyně jim všem předpověděla tragickou smrt. Dodala, že jeden z nich bude mít pompézní pohřeb čestného občana, ale další dva budou vystaveni pohrdání a výsměchu rozhněvaného davu. Jak předpověděla, tak se také stalo!
lenormand_5.jpg
Mademoiselle Lenormand se stala častým hostem nejrůznějších salonů a pohybovala se v bohatých kruzích pařížské společnosti. V jednom z těchto "chic" salonů se seznámila s Joséphine Beauharnais, manželkou Napoleona Bonaparte. Brzy po jejich prvním setkání se Mademoiselle Lenormand stala pravidelnou rádkyní budoucí císařovny.

Předpověděla jí, že jednoho dne bude Joséphine se svým manželem Napoleonem muset opustit francouzský trůn. Říká se, že když to Napoleon slyšel, rozesmál se. Jenže, kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe: historie potvrdila slova Mademoiselle Lenormand. Od té doby její sláva vzrostla a je dodnes nedílnou součástí francouzské historie.
lenormandcards2.jpg
DSCF1132.jpg
Vlivní a bohatí Pařížané toužili po příležitosti navštívit "věštkyni Faubourghu Saint-Germain" v jejím salonu v rue de Tournon. Její úžasně přesné předpovědi o budoucnosti a osudech jejích klientů jí přinesly slávu nejen ve Francii, ale i v cizině. Její život a schopnosti pomohly v té době zvýšit prestiž umění výkladu karet, budoucím generacím po sobě navíc zanechala soubor vykládacích karet, které stále svědčí o jejích vynikajících schopnostech věštění a předpovídání budoucnosti. Její karty používají s velkým úspěchem lidé v mnoha zemích celého světa.
lenormand_cards.png
Ráj srdcehttps://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one