„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

karty Symbolon


symbolon.jpg
Karty Symbolon jsou dobré hlavně na odbourávání egoismu, pýchy a tvrdosti v člověku. Varuji jemné povahy, aby si tyto karty nevykládali často, mohli by z nich mít příliš těžkou hlavu.

Karty Symbolon znázorňují naše vnitřní osobnosti. Vyjadřují vždy jen přítomnost.

Zeptejte se těchto karet: Která moje vnitřní osobnost se teď ve mně projevuje? Výklad trojicí karet je velmi přesný, i když napoprvé tomu nemusíte uvěřit.

Karty Symbolon jsou přímo určeny pro velmi silné lidi, kteří si chtějí uvědomit pravdu. Pokud se opravdu vnitřně nezměníte, budou vám stále vycházet podobné nebo ty samé karty.
symbolon1.gif.png
Karty Symbolon je také možno číst jako "životní běh" jednotlivých znamení evropského zvěrokruhu dle pohledu na svět německého autora karet Petra Orbana.

Autorem karet Symbolon je dále Ingrid Zinnel a Thea Weller. Z německého originálu přeložila a upravila Judita Peschlová pro nakladatelství Robert Gajdoš - Synergie.
astro symbolon.gif.png
Ráj srdcehttps://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one