„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Příznaky předčasného uvolnění

Příznaky předčasného uvolnění Kundaliní
chakra chart.jpg

Zatím je málo informací pro ty, kteří o Kundaliní ještě neslyšeli a chtěli by znát příčiny svého tělesného, duševního i citového utrpení.
 

Jelikož Kundaliní energie se může začít uvolňovat dříve. Ani lidé pracující v poradenských oborech nemají snadný přístup k informacím, které by jim usnadnily radit těm, kteří uvolňují Kundaliní dříve, než jsou na to připraveni, a mají proto v životě různé problémy. Je to, jakoby proud o napětí  220 voltů proudil 120 voltovým obvodem a pálil pojistky i vedení.

Jedním důvodem tohoto nedostatku informací je strach z potenciálního nebezpečí Kundaliní, mnoho lidí se totiž domnívá, že by se s ní nemělo nic dělat - žádná cvičení ani trénování - neboť existuje možnost, že se tato úžasná síla stane destruktivní. Tento přístup je podobný přístupu těch, kteří tvrdí, že nebudeme-li poučovat děti o sexu, nebudeme mít žádné problémy.

Dalším důvodem je skutečnost, že mnoho lidí považuje Kundaliní za přechodnou módu Nového věku. Žádný názor nemůže být mylnější. Kundaliní lze považovat za nejstarší známou vědu. V dřívějších dobách lidé probouzeli Kundaliní pod vedením učitelů a za kontrolovaných podmínek. A to, co se naučili, udržovali jako ezoterické znalosti. My však vstupujeme do období, kdy se ezoterické, stává exoterickým.

Lidé, jejichž Kundaliní se uvolnila bez jejich vědomí a kteří vyprávěli o svých příznacích druhým, byli obvykle považováni za šílené nebo tělesně slabé, někdy se za šílené považovali sami. Spolu s pocitem radosti a povznesení přináší tento proces zřejmě velký zmatek a hrůzu.

Z jejich záznamů je zjevné, že křesťanští mystici prožívali stavy uvolňování Kundaliní, stavy, které označovali za utrpení. Celý tento proces chápali jako cestu ke sjednocení s Bohem. Gopi Krišna je moderním zastáncem této evoluční energie. K uvolnění Kundaliní u něho došlo v důsledku meditačních cvičení, která dělal bez předběžného formálního školení. Dlouhá léta se snažil pochopit, co se s ním děje. Jeho zkušenosti, které popisuje ve svých knihách, jsou velmi prospěšné pro ty, kteří neprošli žádným formálním školením.


Příznaky předčasného uvolnění:
Jelikož jsme všichni osobnosti se svou vlastní minulostí, tělesnou kondicí a individuálním stupněm duchovního vývoje, působí uvolnění Kundaliní na každého z nás rozdílně. Toto jsou některé příznaky přílišného uvolňování Kundaliní dříve, než je naše tělo připraveno:

- Nevysvětlitelné nemoci
- Nevypočitatelné chování
- Snížená schopnost zvládat každodenní život
- Střídavé návaly horka a chladu
- Zmnožení osobnosti
- Extrémní změny nálad: deprese nebo extáze
- Střídání extrémní otupělosti a bystrosti
- Ztráta nebo deformace paměti
- Všeobecná dezorientace
- Extrémní změny osobního vzhledu (člověk může vypadat o několik let mladší v jednom okamžiku a o dvacet let starší za krátkou chvíli)
- Vizuální efekty:vidění světel a barev, geometrických tvarů, scén z minulých životů nebo budoucích událostí.


Kundaliní je zaměřena svým vlastním směrem. Pohybuje se vzhůru páteří a temenem hlavy ven, touto cestou s sebou nese nové vědomí, nové schopnosti a trascendentální stavy. Tak jako se rostlina natahuje za světlem, podněcuje nás Kundaliní hledat osvícení, na své cestě odstraňuje zablokovanou energii, a tím vyvolává příznaky, které jsou výše. Kundaliní má svůj vlastní cíl. My ji v tomto procesu můžeme brzdit, nebo podporovat.

Plně vyvinutý člověk má vyjimečné paranormální schopnosti, velké duchovní vědomí a lze ho považovat za skutečného genia nebo božského člověka. Každý z nás se dříve nebo později musí vyrovnat s Kundaliní, čím lépe budeme připraveni a čím více toho budeme vědět, tím krásnější bude náš zážitek.


Zdroj: Kundalini a čakry - Praktická kniha k uvolnění životní energie
 

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one