„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Květové esence Spirit-in-Nature


Květové esence Spirit-in-Nature

Květové esence vyrobené z květů ovoce a zeleniny - vyrábí Lila Devi, USA. Jsou to květové esence vyráběné mimo Evropu s nejdelší historií.

Lila Devi
Lila Devi

Lila Devi promovala s vyznamenáním na University of Michigan, získala titul bakaláře umění z angličtiny a psychologie a také učitelský certifikát.

Než vytvořila esence Spirit-in-Nature Essences, vyučovala středoškolskou angličtinu a později vedla středisko pro postižené ženy.

Lila vyučuje v Americe i po celém světě. Své semináře obohacuje obsáhlým a objevným pohledem na rostliny, zvířata i lidskou povahu. Hovoří často v rozhlasových pořadech, objevuje se v televizi.

Využívá své dovednosti skladatelky písní, básní a her, hraje na kytaru, zpívá a tím vším nám přináší osvěžující pohled na přírodu, uvědomění a sebezdokonalování. K jejím písním a zpěvu musím dodat, že jde o hluboké zážitky, které nejdou vyjádřit slovy. Ke každé esenci, má svou vibrační píseň.

Lila Devi žije v podhůří Sierra Nevady v Ananda Village poblíž Nevada City v Kalifornii.

Liliným duchovním učitelem je:

J. Donald Walters (*1926), také známý jako Swami Kriyananda, žil s Yoganandou po tři poslední roky jeho života. J. Walters založil osm komunit Ananda v Americe, Evropě a Indii. Žije v nich kolem tisíce obyvatel. Kromě toho je mezinárodně oceňovaným učitelem, autorem a skladatelem. Napsal přes 140 knih vydaných ve 27 jazycích a složil více než 400 hudebních skladeb.

IMG159.jpg

Všechny květové esence dělají to samé: vracejí nás do stavu rovnováhy, ve kterém se aktivuje naše vnitřní, inteligentní životní síla - ta je totiž skutečným léčitelem.

Energie květových esencí vytváří vibrační rezonanci, která jemně ovlivňuje životní sílu. Protože kvality obsažené v esencích jsou naší pravou podstatou, rezonovat s nimi je pro nás zcela přirozené.

Spirit-in-Nature Essences je nejstarší řada esencí vzniklých mimo Velkou Británii. Vytvořila je již v roce 1977 Lila Devi pod vedením J. Donalda Walterse. Tyto esence si získaly celosvětové uznání a dostává se jim vřelého přijetí.

Velkým přínosem, pro vytvoření těchto esencí byl indický mudrc Paramhansa Yogananda (1893-1952), který učil o tom, že jisté potraviny mohou mít určité povznášející účinky. Pro rozvinutí jejich typických kvalit doporučoval konzumovat tyto potraviny v čerstvém a přirozeném stavu, např. třešně pro spontánní dobrou náladu. Jenže kolik třešní bychom museli sníst, abychom z nich měli žádoucí účinek?

Desítky let případových studií, přímá svědectví a neustálý výzkum potvrzují tuto starou moudrost. Příroda nám dala ovoce a zeleninu, abychom měli užitek z jejich nutričních hodnot; květy, abychom z nich čerpali inspiraci; a květové esence, aby nám pomohly transformovat se působením jejich čistoty a síly. Užíváním esencí Spirit-in-Naturese stáváme mistry svého života.

image_2.JPG

Výzkum esencí

V květnu 1996 Dr. Jeffrey Cram - klinický psycholog a uznávaný pionýr biofeedbacku provedl pilotní studii esencí Spirit-in-Nature Essences, která byla první z mnoha jeho prací. Studie prokázala, že květové esence měřitelně aktivují životní sílu tím, že s ní rezonují.

Několik studií prokázalo pozitivní změny při užívání esencí Spirit-in-Nature, což bylo měřeno prostřednictvím teploty rukou, elektrodermální reakcí (EDA) a čtyř metafyzických bodů - čaker, tj. energetických jemnohmotných center, spojených s orgány a stavy vědomí.

Studie ukázala, že fyzické tělo i energetická těla reagují na esence během několika minut od jejich podání.

Ráj srdce

 
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one