„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Ananas - Pineapple
„Sebejistota“
pineapple2med.jpg

Pro sebejistotu a sebedůvěru.

Ananas je budovatelem charizmatu". Pro lidi v pracovním prostředí a tam, kde se řeší otázky peněz  - esence prosperity a hojnosti".

Pomáhá dětem překonat pocit méněcennosti, komplexy a stydlivost.

Pro zvířata, zejména výstavní, aby dokázala být pyšná na své úspěchy. Pro domácnosti s více zvířaty. Také se využívá, když se zvířeti narodí více mláďat a jedno z nich je slabší než ostatní. Pokud přežije, potřebuje Ananas pro posílení energie a pro získání pocitu, že je stejně hodnotné a vítané jako ostatní zvířata z vrhu.

Zlepšuje:

         Spokojenost se sebou

         Spokojenost a naplnění v práci

         Sebedůvěru

         Sebeprosazení

         Silný pocit vlastní identity

         Moudrost

         Jasnost v otázkách financí

         Schopnost přitahovat hojnost

 

Afirmace:

„Sebejistě tančím ladný tanec života!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Toto tropické ovoce, původem z Jižní Ameriky, roste i na Havaji, v Malajsii, Australii a v Jižní Africe. Ananas je vlastně souborem menších plodů, přičemž každá z kaktusovitých šestiúhelníkových částí botanicky představuje samostatné ovoce. Květ ananasu je shlukem květů na jednom stonku; růžové a zelené baňaté květy rostou v koruně listů.
 
Ananasy potřebuji 15 až 20 měsíců, aby dozrály. Plod obsahuje vysoké množství vitaminů A a C, je vynikající při trávících obtížích a také pomáhá při asimilaci bílkovin.
Příznivě působí na záněty, zejména po zubních operacích, a při zraněních utrpěných při sportu. Ananas také ředí krev a pomáhá odstranit bradavice a kuří oka. 
Kvalita: sebejistota.

Poselství sebemistrovství: spokojenost se sebou, naplněni kariery, důvěra, posílení postaveni, silný smysl pro identitu, moudrost, jasno ve finančních otázkách, schopnost dosáhnout blahobytu.

Disharmonický vzor: komplex méněcennosti, sebeporovnávání s ostatními, nespokojenost se sebou, nespokojenost s pracovní situací, nechtěná nezaměstnanost, dominující povaha, ctižádostivá osobnost, neschopnost vybrat si povolání nebo si ho udržet.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one