MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Ananas - Pineapple
„Sebejistota“
pineapple2med.jpg

Pro sebejistotu a sebedůvěru.

Ananas je budovatelem charizmatu". Pro lidi v pracovním prostředí a tam, kde se řeší otázky peněz  - esence prosperity a hojnosti".

Pomáhá dětem překonat pocit méněcennosti, komplexy a stydlivost.

Pro zvířata, zejména výstavní, aby dokázala být pyšná na své úspěchy. Pro domácnosti s více zvířaty. Také se využívá, když se zvířeti narodí více mláďat a jedno z nich je slabší než ostatní. Pokud přežije, potřebuje Ananas pro posílení energie a pro získání pocitu, že je stejně hodnotné a vítané jako ostatní zvířata z vrhu.

Zlepšuje:

         Spokojenost se sebou

         Spokojenost a naplnění v práci

         Sebedůvěru

         Sebeprosazení

         Silný pocit vlastní identity

         Moudrost

         Jasnost v otázkách financí

         Schopnost přitahovat hojnost

 

Afirmace:

„Sebejistě tančím ladný tanec života!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Toto tropické ovoce, původem z Jižní Ameriky, roste i na Havaji, v Malajsii, Australii a v Jižní Africe. Ananas je vlastně souborem menších plodů, přičemž každá z kaktusovitých šestiúhelníkových částí botanicky představuje samostatné ovoce. Květ ananasu je shlukem květů na jednom stonku; růžové a zelené baňaté květy rostou v koruně listů.
 
Ananasy potřebuji 15 až 20 měsíců, aby dozrály. Plod obsahuje vysoké množství vitaminů A a C, je vynikající při trávících obtížích a také pomáhá při asimilaci bílkovin.
Příznivě působí na záněty, zejména po zubních operacích, a při zraněních utrpěných při sportu. Ananas také ředí krev a pomáhá odstranit bradavice a kuří oka. 
Kvalita: sebejistota.

Poselství sebemistrovství: spokojenost se sebou, naplněni kariery, důvěra, posílení postaveni, silný smysl pro identitu, moudrost, jasno ve finančních otázkách, schopnost dosáhnout blahobytu.

Disharmonický vzor: komplex méněcennosti, sebeporovnávání s ostatními, nespokojenost se sebou, nespokojenost s pracovní situací, nechtěná nezaměstnanost, dominující povaha, ctižádostivá osobnost, neschopnost vybrat si povolání nebo si ho udržet.

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one