„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Avokádo - Avocado
„Vědomí“
avocado2-01.jpg

Pro dobrou paměť.

Pro lidi, kteří chtějí rozvinout větší uvědomění a lásku k učení. Také pro duchem nepřítomné".

Pro děti k zapamatování povinností a domácích úkolů, pro podnikání tvůrčích projektů.

Pro zvířata jako pomocník při výcviku a pro zlepšení porozumění s člověkem. Avokádo pomáhá zvířeti rozumět a lépe reagovat při výcviku, mít radost z učení a nácviku pozitivního chování.

Zlepšuje:

         Mentální koncentraci

         Zapamatování detailů

         Radost z duševní námahy

         Skládání zkoušek

         Luštění hlavolamů, křížovek…

         Práci na nových projektech

         Větší uvědomění

         Přístup z pozice „a teď to pochopím"

         Učení se z omylů

 

Afirmace:

„Ochotně přijímám vše, co ke mně přichází, neboť to všechno jsou Boží dary lásky!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Aztéčtí kněží připisovali tomuto lahodnému ovoci, původem ze Střední Ameriky, afrodiziakální moc. Nyní roste v subtropických oblastech, jako jsou Florida a Kalifornie. Stálezelený strom z čeledi vavřínovitých dosahuje výšky od šesti do dvaceti metrů, vypěstovat ho můžeme z pecky. Květy jsou malé, bílé a rostou v latách. Existuje více, než čtyřista druhů avokáda, které rozeznáváme podle velikosti a barvy.
 
Avokádo je vynikajícím ovocem pro svou vyváženost a hojnost živin. Má vysoký obsah kalorií a obsahuje až 25 % tuku. Obsahuje čtrnáct základních minerálů, vitamin B a bílkoviny, pomáhá regulovat tělesné funkce a stimulovat růst. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zmirňuje lupenku a tonizuje pokožku.
Kvalita: dobrá paměť.
 
Poselství sebemistrovství: mentální soustředěni, zapamatování si detailů, radost z podněcování mysli, pro zkoušky, hádanky, slovní hry, nové projekty, zvýšené podvědomí, postoj „už to mám“, zpětné sledování a pochopení dřívějších traumat, pomáhá problémům z minulosti vyplavat na povrch, abychom si je uvědomili, poučeni se z chyb.
 
Disharmonický vzor: zapomnětlivost, roztržitost, skleslost, zapomínání detailů, jít bez cíle nebo směru, zmatenost, divoký život v mládí.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one