„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Broskev - Peach
„Nesobecká matka“
peach2med.jpg

Pro nesobectví.

Pomáhá rozšířit náš smysl pro naplnění a naše pochopení vůči potřebám druhých, ovšem tak, aby nás to nevyčerpávalo, ale naopak nabíjelo energií.

Pro děti, které potřebují lépe vycházet se sourozenci a spolužáky.

Pro zvířata, která jsou závislá. Také pro zvířata, která byla odstavena příliš brzy a mají tendenci žvýkat nebo cucat oblečení.

Zlepšuje:

         Zájem o dobro druhých

         Empatii

         Dospělost

         Fyzickou i emocionální péči

         Laskavost a ohledy k druhým

         Soucit

         Citlivost vůči potřebám druhých

         Dávání z pocitu celistvosti

 

Afirmace:

„Přátelsky a se soucitem přijímám svého bližního. V Duchu jsem v jednotě se vším!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Broskev je stará přibližně 4000 let. Jejím domovem je Čína, kde byla uctívána jako ovoce nesmrtelnosti. Konfucius ve spisech z 5. Století před naším letopočtem odkazuje na „tao“, čínský výraz pro broskev. Malý, opadavý strom roste v teplém mírném pásmu. Květy broskvoní jsou buď malé a sytě růžové, nebo větší a světle růžové. Ovoce se značně
liší velikostí a barvou.
 
Broskve mají vysoký obsah vitaminu A a jsou snadno stravitelné. Alkalizují krev, stimulují trávení a hydratují kůži.
Kvalita: nesobeckost.
 
Poselství sebemistrovství: starost o blaho druhých, empatie, zralost, péče, ohleduplnost, soucit, citlivost k potřebám druhých, dávat ze srdce místo z povinnosti.
 
Disharmonický vzor: sobectví, silný vztah k sobě samému, bezohlednost, starost především o sebe; vztahovačnost, využívání jiných, neschopnost vžít se do situace ostatních, tendence k potlačování, vysávání energie ze svých posluchačů, neschopnost přijímat lásku.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one