„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Datle - Date
„Uvědomělá dóza na sušenky“
 
date2med.jpg

Pro něžnou sladkost.

Může nám pomoct vidět druhé jako přátele a neutralizovat sklony ke kyselým náladám". Povzbuzuje toleranci u lidí, kteří často posuzují druhé.

Datle vynáší na povrch a posiluje něžnou stránku u dětí, které mají tendenci být stále nespokojené a neodbytné či závislé.

Pro zvířata, která jsou dominantní, aby byla vstřícnější a přijímala i další zvířata v téže domácnosti.

Zlepšuje:

         Naladění na cítění druhých

         Schopnost rozlišování

         Vnímavost

         Otevřenost mysli

         To, aby se s námi ostatní cítili dobře

         To, abychom byli druhými vítáni

         Osobní magnetizmus

         Laskavé jednání s cizími lidmi

         Péči o sebe sama

 

Afirmace:

„Vysílám vlny sladkosti ke každému, s kým se setkávám!"

29.jpg
Květ/ Ovoce/ Foklór
 
Subtropický datlovník byl vyšlechtěn přibližně před 5 000 lety v Mezopotamii a v údolí Nilu v Egyptě. Arabské karavany po celá staletí na dlouhých cestách pouští spoléhaly na sušené datle jako hlavni zdroj potravy. Datlovník dosahuje výšky přes 20 metrů, ze zdravé palmy lze
získat přes 60 kilogramů datlí ročně. Bílé samčí a samičí květy rostou odděleně a jedinný samčí strom stačí k opylení 50 až 100 samičích stromů.
 
Datle jsou zdrojem mědi, vápníku, fosforu, železa – a kalorií. Obsahují kolem 70 % cukru a jsou snadno dostupným zdrojem energie. Datle podporují zažívání, jsou považovány za projímadlo a v lidovém léčitelství se používaly při některých formách rakoviny.
Kvalita: něžná sladkost.
 
Poselství sebemistrovství: schopnost vcítit se do pocitů ostatních, soudnost, vnímavost, otevřenost, snadná komunikace, přívětivost, přitažlivá povaha, laskavé jednání s lidmi, péče o sebe.
 
Disharmonický vzor: odsuzovaní a kritika ostatních, nesnášenlivost, nepochopení přírody, popudlivá povaha, nepříjemný pocit z lidi kolem, nepohostinnost.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one