„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Hlávkový salát - Lettuce
„Klid“
 
lettuce2med.jpg

Pro klid.

Pro schopnost zachovat si jej za všech okolností a současně jasně komunikovat podle potřeby. Podporuje naši tvořivost a sebeprojevení.

Pomáhá dětem, které trpí velkým napětím nebo strachem z vystupování na veřejnosti.

Pro zvířata, která nepřiměřeně reagují neklidem a nepokojem zejména na cizí lidi nebo návštěvy.

Zlepšuje:

         Vnitřní klid

         Schopnost jasné komunikace

         Svobodné tvořivé vyjádření

         Úspěch v každé činnosti

         Rozhodnost

         Schopnost stát si za svou pravdou

         Koncentraci

Afirmace:

„Jsem klidný. Jsem svobodný. Nalézám dokonalý klid ve svém vnitřním domově!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Hlávkový salát je považován za jeden z nejstarších druhů zeleniny, jeho historie sahá až do antiky. Předpokládá se, že pochází z oblasti Blízkého východu, Sibiře či Středomoří. Všechny pěstované odrůdy pravděpodobně pocházejí z divokého pichlavého salátu, asijského plevelu.
Hlávkový salát patři do čeledi složnokvětých (Compositae). Po výsevu vyroste jednoletá rostlina. Když vyhání do květu, vytváří dužnatou lodyhu s malými světle žlutými květy.
 
Listový salát je bohatší na živiny než hlávkový, protože slunce pronikne ke každému listu. Je bohatý na vitamín A, má nízký obsah kalorii, a protože obsahuje až 95 % vody, je vynikající při hubnutí. Šťáva ze salátu může pomoci při usínání.
Kvalita: klid.
 
Poselství sebemistrovství: vnitřní klid, vnitřní síla při konfrontaci nebo potížích, jasně komunikační dovednosti, odblokovaní tvůrčího projevu, úspěch v podnikání, rozhodnost, schopnost říci pravdu, koncentrace.
 
Disharmonický vzor: neklid, příliš mnoho myšlenek najednou, neschopnost soustředit se, podrážděnost, problémové emoce, znepokojení, sklon k hněvu, nervozita, neschopnost rozhodovat se, represe, emocionální přetížení, opakování se během rozhovoru.

Ráj srdce

 
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one