„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Hruška - Pear
„Mírotvůrce“
 
pear2med.jpg

Pro klid a mír.

Také krizová esence pro případy nouze, traumatu nebo krize v jakékoliv podobě - fyzické nebo emocionální. Může nás podporovat po celý den.

Pomáhá neklidným a nervózním dětem, učí je lépe naslouchat rodičům i učitelům.

Dobrá pro zvířata při jakémkoliv narušení běžného režimu, jako návštěvy u veterináře, cesty autem nebo když se blíží jejich smrt.

Hrušku je dobré mít stále při ruce jako „krizovou esenci" nebo „esenci první pomoci".

Zlepšuje:

         Mír v mysli

         Smysl pro rytmus a přiměřenost

         Bytí plně v přítomnosti

         Schopnost zvládat krize

         Stabilitu během významných změn

         Vnitřní harmonii a rovnováhu

 

Afirmace:

„S úsměvem vítám obtíže života, vidím je jako zářivé květy na louce, povzbuzující mne k využití těchto příležitostí!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Domovem hrušek je západní Asie a Evropa a rostou ve všech oblastech mírného pásma. Ve svých spisech je zmínil řecký básník Homér. Hrušně jsou odolné a rostou v téměř každém typu půdy. Květy – jemné, bílé, s bohatými korunními plátky – jsou cizosprašné a rostou v trsech čtyř až dvanácti květů. V současnosti známe stovky odrůd.
 
Hrušky mají vysoký obsah vitaminu C a železa. Jsou vynikající pro zažívání a vzhledem k rovnováze minerálů jsou vynikající pro osvěžení pleti.
Kvalita: mírumilovnost, krizová esence.
 
Poselství sebemistrovství: klid v duši, vrací smysl pro rytmus a proporce, bytí v přítomném okamžiku, schopnost zvládat krize, stabilita při velkých změnách.
 
Disharmonický vzor: pocit ztráty rovnováhy při úrazech, nemocech, po operacích nebo porodu, fyzické nebo emocionální krize, menší nebo větší poruchy aury, šok nebo strach z něj, extremní smutek, znepokojující zážitky.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one