„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Jablko - Apple
„Jasné mentální nebe“
 
apple2-01.jpg

Pro klid, jasnost a vnitřní sílu.

Pomáhá být klidně aktivní a aktivně klidný" uprostřed víru životních činností. Pro lidi, kteří se chtějí zbavit pochybností, obav či strachu, zejména strachu o své zdraví.

Pro děti - pomáhá posilovat zdravé návyky.

Pro zvířata s chronickými zdravotními problémy, případně pro zvířata ovlivněná strachem svého „páníčka" o zdraví.

Zlepšuje:

         Zdravé a přitažlivé chování

         Hojnost povzbuzujících a psychicky posilňujících myšlenek

         Naději

         Motivaci lépe o sebe pečovat

         Pozitivní přístup

 

Afirmace:

„Přistupuji k životu se „šťávou„ a jasností a dokážu vnímat problémy svou stále jasnou myslí, odhodlanou je vyřešit!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Jabloně, stromy čeledi růžovitých, jsou nejčastěji pěstovaným ovocem mírného pásma. O jablku z Rajské zahrady se zmiňuje i Bible. Jablka byla také popsána v hieroglyfických nápisech objevených v egyptských pyramidách a hrobkách. Dnes známe nejméně 6 000 odrůd jablek. Květy jsou seskupeny na zeleném stonku, v závislosti na odrůdě mohou být bílé, nebo růžové.
 
Jablka obsahují asi o 50 % více vitamínu C než pomeranče a množství vzácného vitamínu G, „chuťového vitamínu“ (riboflavinu), který podporuje růst a trávení. Jablka čistí krev a jsou prospěšná lymfatickému systému, střevům a tepnám. Snižují také krevní tlak a redukují tvorbu zubního kazu.
Kvalita: mírná čistota.
 
Poselství sebemistrovství: mentální jasnost, zdravé, přitažlivé postoje, dostatek psychicky posilňujících myšlenek, naděje; motivace, abychom se o sebe lépe starali, pozitivní životní postoj.
 
Disharmonický vzor: duševní zmatek, obavy související se zdravím, úzkost, pochybnosti, nerozhodnost, opětovný výskyt negativních emocí, jako jsou hněv, žárlivost a strach, pocit fyzické nebo emocionální zranitelnosti.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one