„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Jahoda - Strawberry
„Vznešenost“
 
strawberry2med.jpg

Pro sebeúctu.

Pomáhá nám být silně vycentrovaní v sobě a získat si respekt druhých. Podporuje pocit zodpovědnosti, schopnost nastavit si zdravé hranice. Posiluje mezilidské vztahy.

Pomáhá dětem, které se těžko loučí s dětskými plenkami, pomáhá v záležitostech sebeúcty.

Pro zvířata, která potřebují lepší pocit uzemnění nebo se snadno rozruší v přítomnosti jiných zvířat. Pro zvířata v období před smrtí.

Zlepšuje:

         Sílu

         Klidný pocit sebeúcty a sebehodnoty

         Uzemnění

         Spolehlivost

         Schopnost rozloučit se s dětskými plenkami

         Vyrovnanost

         Půvab

         Bytí plně v přítomnost a příjemný pocit bytí v těle

 

Afirmace:

„Jsem silný sám o sobě, neboť jsem v jednotě se vším, co je!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Jahoda patří do rodu Fragaria (jahodník), což je latinsky výraz pro vonící, a to kvůli voňavým plodům. Jahoda patří do čeledě růžovitých. Pochází ze Severní a Jižní Ameriky a první odrůdy byly známé v 16. století. V roce 1643 řekl Roger Williams: „Bůh mohl, ale nikdy nestvořil lepší bobule.“ Jahoda však ve své masité dužině nemá žádná semena,
a proto není klasifikována jako pravá bobule. Vytrvalá bylina se shluky malých listů a bílými květy roste nízko u země. Její šlahouny zapouští kořeny, z nichž vyrůstají nové rostliny.
 
Ovoce je bohatým zdrojem vitamínu C, draslíku a fruktózy. Čerstvé jahody odstraňují skvrny na zubní sklovině, zklidňují úpal a zesvětlují pihy. Vysoký obsah vlákniny je prospěšný
pro střevní trakt a jahody jsou považovány za „jídlo mladosti“.
Kvalita: důstojnost.
 
Poselství sebemistrovství: síla, sebevědomí a uvědomění si vlastní hodnoty, střízlivost, spolehlivost, schopnost zapomenout na dysfunkční dětství, vyrovnanost, šarm, schopnost žít v přítomnosti, cítit se pohodlně ve svém těle.
 
Disharmonický vzor: pocit viny, nízké sebehodnocení, sebeobviňování, pocit nehodnosti, nezodpovědnost, nejistota, citové zneužívání rodiči, psychická přecitlivělost, porovnávání sebe s ostatními ve smyslu „proč nemohu být jako oni“.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one