„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Jak esence působí

pair-sprays-med.jpg
images.jpg
images4.jpg
bottles-cr.jpg

Tak jako brnknutí na strunu hudebního nástroje rozezní stejnou strunu na jiném nástroji, aby obě vibrovaly v souladu, květové esence probouzejí jisté kvality, které v sobě již máme: např. esence Vinná réva probouzí lásku a esence Rajče sílu a vytrvalost.

Dvacet esencí Spirit-in-Nature Essences (Duchové přírody) vyrobených z květů ovocných stromů a květů zeleniny jsou nám tak blízké, protože ovoce i zelenina je součástí našeho jídelníčku. Každý zná jablka, pomeranče, hrušky.

Skrze vibrační frekvence získané z květů, ze kterých byly připraveny, působí esence na naši ochotu  a odhodlání měnit se. Ochota plus úsilí jsou energií, která je aktivním činitelem v této terapii.

Květové esence aktivují naši životní sílu, která je pravým zdrojem životní pohody. Působí pouze jako katalyzátory, jako zapalovací svíčky v motoru. To je důvod, proč můžeme považovat za svou zásluhu změny, které při užívání esencí spoluvytváříme.

29.jpg

Jak esence užívat

Užijte dvě nebo tři kapky - čtyřikrát denně.

Totéž platí pro děti i miminka (několik kapek do láhve čtyřikrát denně). Esence působí nejlépe, když je neužíváme při jídle - raději 10 minut před jídlem nebo hodinu po jídle. Užíváme je přímo pod jazyk, případně nakapeme do nápoje.

Alternativně můžeme několik kapek esence vetřít do pokožky. Do koupele použijeme nejméně šestnáct kapek. Čtyři kapky asi na šálek vody přidáme do rozstřikovače a nasprejujeme na pokožku.

Esence jsou naprosto bezpečné, netoxic, rychle působící a snadno použitelné. Působí účinně a jejich použití nebrání žádné kontraindikace. Nelze je předávkovat a nemají žádné negativní účinky.

Účinek esencí nemůže být neutralizován žádnými jinými látkami, proto je lze užívat jako doplněk jakýchkoliv dalších léčebných metod a terapií.

Běžná doba užívání je týden, pokud užíváme jedinou esenci a ne kombinaci více esencí. Obecné doporučení je, aby lidé užívali esenci od tří dnů do dvou týdnů, ale ani delší doba není neobvyklá.

Například jeden klient užíval esenci Třešeň po dobu 6 měsíců poté, co prošel velmi nepříjemným rozvodem. Většina lidí ale začíná tím, že užívá každou esenci po dobu jednoho týdne.

29.jpg

Co je to afirmace?

Afirmace je myšlenka, která sděluje vyšší pravdu. Opakujeme si ji nahlas nebo tiše. Naše myšlenky mají mocný vliv na naši mysl i na fyzické tělo.

Vědecký termín pro afirmace je autogenní trénink. Smyslem afirmací je zaměřit mysl na žádoucí výsledek.

Ukázalo se, že opakování afirmací při užívání esencí velmi zlepšuje jejich pozitivní účinky.

Nabízené afirmace jsou vytvořeny tak, aby byly v souladu s kvalitami každé esence, aby s nimi rytmicky rezonovaly a pronikaly hluboko do mysli.

Afirmace jsou také na kartách.

sine054.jpg

Jak mám pracovat s afirmacemi?

Když si kápnete dávku esence, řekněte si afirmaci energicky nahlas, aby pronikla do vědomé mysli. Potom ji opakujte jemněji své podvědomé mysli a pak tiše, aby pronikla i do hlubokého nadvědomí.

Nejlepší dobou pro praktikování afirmací je čas před spaním a po probuzení. Tyto časy jsou známy jako hypnogogic stav (pozn.: stav mezi spánkem a plným vědomím), ve kterém naše vědomé záměry mají největší možnost proniknout do nadvědomí, známého také jako Vyšší Já - to je sídlo naší pravé inspirace a intuice.

Esence působí s afirmacemi i bez nich, jak můžeme vidět na ohromných reakcích u zvířat. Účinnost u lidí ale hodně vzrůstá, když afirmaci používají nahlas nebo mentálně - soustředěně, se zapojením síly vůle a energie.

Ráj srdce

 
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one