„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Kokosový ořech - Coconut
„Povznesení“
 
coconut2med.jpg

Pro povznášející duchovní uvědomění.

Je to esence pro řešení problémů, zejména v zablokovaných" situacích.

Pro zkoušky, kterým se nemůžeme vyhnout, ale musíme jimi projít - skvělá pro návštěvu zubního lékaře!

Pro děti v obtížných obdobích, při problémech s vrstevníky nebo ve škole.

Pro zvířata, zejména starší, která se musejí vyrovnávat s trvalými fyzickými obtížemi, které jim působí bolesti nebo je omezují v pohybu.

Zlepšuje:

         Nadvědomí

         Vytrvalost

         Rozhodnost a výdrž

         Schopnost dokončovat úkoly

         Žití svého nejvyššího potenciálu

         Silnou a stabilní energii

         Schopnost vítat výzvy

         Orientaci na řešení

         Připravenost učinit další krok

Afirmace:

„Vidím každou překážku jako příležitost být vnitřně ještě šťastnější a svobodnější!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Kokos dostal své jméno od španělských objevitelů, kterým ořech připomínal opičí tvář. Na Malajském souostroví znají kokosové palmy více, než tři tisíce let a dnes rostou podél pobřeží mnoha tropických zemí. Kokosové palmy dosahují výšky až dvaceti pěti metrů a plodí mnoho
let, oplodňují se křížením, protože drobné bílé samčí a samičí květy nedospívají ve stejný čas. Kokos je velký jednosemenný plod, jehož vláknitá slupka obaluje hnědou skořápku ořechu.
 
Kokosové mléko prochází cestou od kořenového systému do ořechu náročnou filtrací, obsahuje sedmdesát procent tuku a je bohaté na fosfor a železo. Chemická rovnováha
kokosového mléka je srovnatelná s mateřským mlékem, je to kompletní proteinová potravina. Mléko se může použít k léčbě šedého zákalu a plísňových infekcí.
Kvalita: povznesení duchovního uvědomění.
 
Poselství sebemistrovství: nevědomí, vytrvalost, houževnatost, pro dokončení úkolů, žít na maximum, silná, stabilní energie, přijímání výzev, orientace na řešení, pro ochotu učinit další krok, odhodlanost navzdory nezdarům.
 
Disharmonický vzor: pro výmluvy, nedostatek vytrvalosti, problémová orientace, nespolehlivost, únik před skutečností, zbabělost, vyhýbavý přístup, pro pocit „poslední kapky“, pro nemožnost odhodlat se vynaložit více energie.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one