„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Malina  - Raspberry
„Léčitel léčitelů“
 
raspberry2med.jpg

Pro laskavost.

Probouzí přirozený soucit a empatii srdce, posiluje schopnost odpouštět a rozpouští nepřejícnost.

Pomáhá dětem chovat se laskavě k těm méně obdařeným, ke zvířatům a ke svým hračkám.

Pro zvířata, která mají problémy s novými členy rodiny nebo návštěvami. Vynikající pro zvířata, která se chovají nečistotně a nepoužívají svůj „záchůdek".

Zlepšuje:

         Laskavost

         Soucit

         Přijímání zodpovědnosti za své činy

         Sympatie

         Toleranci

         Štědrost

         Zbavení se starých zranění

         Touhu pomáhat druhým

         Odpuštění

 

Afirmace:

„Ve své laskavosti jsem v jednotě se vším. Vůně mé bezpodmínečné lásky se dotýká srdcí všech."

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Tento vytrvalý druh čeledi růžovitých byl poprvé zušlechťován před 400 lety v Evropě, nyní roste divoce v Británii a mnoha zemích severní polokoule. Indiáni kmene Cherokee hodně využívali fialové odrůdy malin. Květy jsou drobné, převážně bílé, uprostřed s viditelným zárodkem budoucího plodu.
 
Maliny jsou hodnotným zdrojem vitamínů A a C. Jsou vynikající při očistě od hlenu a toxinů a při nachlazení. Čaj z listů maliníku je vhodný pro ženy, zejména v těhotenství a při bolestivé menstruaci.
Kvalita: laskavost, soucit.
 
Poselství sebemistrovství: odpuštění, pochopení, zodpovědnost za vlastní jednání, shovívavost, velkorysost, při zbavení se starých ran, touha pomáhat druhým, schopnost „nastavit i druhou tvař“.
 
Disharmonický vzor: snadno zranitelný, nedůtklivý, vztahovačný, když lidé říkají zraňující věci, přehnaně reagující, necitelnost, výbušnost, nedostatek porozumění, obviňování jiných, zášť, zahořklos, postoj „nezasloužím si to“, nepřívětivost.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one