„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Ostružina - Blackberry
„Univerzální čistič“
 
blackberry2med.jpg

Pro čistotu mysli.

Pomáhá lidem vidět dobro v sobě i v druhých.

Pro děti, které byly vystaveny negativním vlivům, často skrze média,  nebo ty, které potřebují projevit více pozitivního chování.

Pro zvířata, která přejala negativitu od svého „páníčka".

Zlepšuje:

      •    Optimismus

      •    Vidění dobra v sobě i v druhých

      •    Inspiraci

      •    Schopnost jasně rozlišovat a být přímý, ale přesto jemný ve vyjadřování

      •    Vztah ke svému prostředí

      •    Pročištění

      •    „Odhození starého“


 

Afirmace:

„Čisté myšlenky jako paprsky slunce prosvětlují prachem zanesená okna mé mysli. Naplňují mě dobrem vůči všemu kolem."

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Ostružiny mají původ v Severní Americe a Evropě a nyní se pěstují ve všech částech Spojených států. Dnes jich známe kolem 200 druhů. Tyto odolné popínavé rostliny produkují na koncích starších výhonů velké bobule, jemné květy trnitého keře jsou malé, mají světle levandulovou nebo růžovou barvu.
 
Ostružiny jsou bohaté na železo, vápník a fosfor a jsou vynikající pro krvetvorbu a regulaci střev. Čaj z listů ostružiny čistí krev a pomáhá při kožních onemocněních.
Kvalita: čistota myšlení.
 
Poselství sebemistrovství: laskavost, duševní čistota, optimismus, vidět dobro v sobě a ostatních, inspirativnost, pronikavost a upřímnost, ale opatrnost ve volbě slov, nesnáší týrání živých tvorů, ekologické uvědomění, čištění, pro zbavení se všeho starého.
 
Disharmonický vzor: negativismus, pesimismus, sarkasmus, cynismus, soustředěnost na ponuré a nepříjemné myšlenky s následným klesajícím tokem energie, hledáni chyb, hrubost, netaktnost.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one