„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Rajče - Tomato
„Odhodlaný bojovník“
 
tomato2med.jpg

Pro sílu a vytrvalost.

Pomáhá nám stát si za svým přesvědčením. Působí proti jakémukoliv strachu bez ohledu na jeho povahu, vážnost a délku trvání. Také pro zbavení se závislostí.

Pro děti, které trpí nočními můrami, jsou nervozní, neklidné nebo potřebují projevit více ochoty či síly charakteru.

Pro zvířata s nekontrolovatelným strachem, zejména z hlasitých zvuků, např. z bouřky nebo z ohňostroje. Také pro zvířata, která byla týrána nebo pro ta, jejichž minulost neznáme.

Zlepšuje:

         Vědomí, že neexistuje neúspěch, pouze další příležitost k úspěchu

         Rozvoj odvahy, překonání strachu

         Víru v sebe sama

         Nepřemožitelnost

         Psychickou ochranu

         Stabilitu

         Odolnost vůči nejrůznějším energiím davu

         Odolnost na změny při cestování

 

Afirmace:

„Se silou a odvahou čelím všem svým zkouškám!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Rajče pochází z nižších oblastí jihoamerických And, bylo dovezeno do Itálie v 16. století jako pomodoro neboli „zlaté jablko“. Kdysi se věřilo, že je jedovaté, a jako lilkovitá potravina je dodnes nežádoucí v makrobiotické stravě. Rajče je trvalka, kvůli plodům se pěstuje jako jednoletka. Květ má zelený kalich a pět malých žlutých korunních plátků. Při pěstování
je rajče považováno za zeleninu, botanicky je klasifikováno jako ovoce. Jeho dužnaté bobule obsahuji jedno nebo více semen.

Rajčata jsou nutričně bohatá, zejména na vitamín A, a jsou vhodná rovněž při čištění krve a jater. Draslík v nich obsažený je prospěšný při ledvinových 
onemocněních a hypertenzi. Ve formě obkladu ulehčují bolesti při popáleninách, zatímco semena v podobě prášku jsou vynikajícím proteinovým doplňkem stravy.
Kvalita: duševní síla, vytrvalost.
 
Poselství sebemistrovství: vědomost, že není žádné selhaní, pouze další šance uspět, odvaha, víra v sebe, neporazitelnost, psychická odolnost, stabilita, odolnost vůči různým energiím z davu a při cestovaní, naděje.
 
Disharmonický vzor: strach, slabost, noční můry, odtažitost, obrana, závislosti, plachost, malé zaváhání při zděšení, poraženecký přístup, nestabilita, stres z městského života.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one