„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Špenát - Spinach
„Nekomplikovanost“
 
spinach2med.jpg

Pro jednoduchost a nezáludnost.

Pomáhá těm, kdo jsou unaveni ze „světské moudrosti" a z podezírání druhých ze sobeckých úmyslů, uvědomit si, že všichni toužíme po konečném cíli života - po dokonalé blaženosti. Obnovuje pocit radosti z dobrodružství.

Pomáhá lidem, kteří jsou ve stresu, přepracovaní nebo pocházejí z dysfunkční rodiny.

Pro děti, které jsou nadměrně vážné nebo nedůvěřivé a učí se důvěřovat.

Pro zvířata, která se chovají, jako kdyby byla starší, než je jejich fyzický věk. Dobrá esence také pro toulavá zvířata.

Zlepšuje:

         Dětskou radost

         Schopnost vnímat zázraky

         Hravost

         Svobodu

         Dobrodružnost

         Bezstarostnou povahu

         Osvobození od stresu

         Schopnost radovat se

 

Afirmace:

„Ať se stane cokoliv, je to pro moje nejvyšší dobro a já to vítám!"

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Z historických záznamů víme, že špenát pochází z Iránu a okolních zemí. Tato zelenina si našla cestu do Ameriky v 19. století. Špenát je rychle rostoucí zahradní rostlina. Zelená listová rostlina se pěstuje výhradně pro listy, je to jednoletka, patří do čeledi merlikovitých. Malé, žlutobílé samičí květy vyrůstají v úžlabních klubíčkách, zelené samčí květy rostou na půlmetrových listových stoncích.
 
Špenát je obzvláště bohatý na vitamíny A, C a železo. Tmavě zelená listová zelenina zpomaluje mutaci rakovinných buněk a obsažený mangan pomáhá při diabetu. Má široké terapeutické využití, protože špenát posiluje lymfatický, močový, střevní a zažívací systém.
Kvalita: jednoduchost, bezelstnost.
 
Poselství sebemistrovství: dětské nadšení, bezelstnost, důvěra, smysl pro údiv, úžas, hravost, svoboda, dobrodružnost, bezstarostná povaha.
 
Disharmonický vzor: stres, pocit přetíženosti nebo zahlcenosti, mírná nedůvěřivost až paranoia, pro nešťastné nebo dysfunkční dětství, pesimismus.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one