„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Vinná réva  - Grape
„Odměna“
 
grape2med.jpg

Pro lásku a oddanost.

Jedna z nejoblíbenějších esencí vůbec. Mnozí lidé, zejména v přelidněných městech, zažívají samotu, izolaci nebo nenaplňující vztahy. Vinná réva pomáhá při ztrátě milované osoby, rozvodu, odloučení, pocitu, že jsme zanedbáváni, a když už chceme vše vzdát. Připomíná nám, že láska, kterou hledáme, je stále zde, jen čeká, až ji začneme projevovat!

Pro dospělé, děti i zvířata má tato esence zprávu, kterou zpívají Beatles již desítky let - „Vše, co potřebuješ, je láska!".

Zlepšuje:

         Vědomí svého vnitřního zdroje lásky

         Čistotu

         Lásku bez podmínek, požadavků nebo očekávání

         Trpělivost s nedostatky druhých

         Plynutí s dlouhodobými rytmy ve vztazích

         Schopnost vidět za hranice materiálna

 

Afirmace:

„Láskou ke všemu se stávám celistvou bytostí. Nic nepotřebuji, protože jsem v trvalé jednotě s Duchem!"

 

 

29.jpg
Květ/ Plod/ Folklór
 
Vinná réva je jednou z nejstarších kultivovaných rostlin v historii. Hrozný pěstovali již před 6 000 lety staří Egypťané. Tato dřevnatá liána se pne pomocí úponů, její květy jsou drobné, nazelenalé. Známé přibližně 6 až 8 tisíc různých odrůd.
 
Hrozny obsahují významné množství vlákniny, hořčíku, draslíku a vitamínů A, B a C. Mají bohaté léčebné účinky, jejich šťáva se často používá při půstu. Uklidňují nervový systém, blahodárně působí na střeva, játra, ledviny a močový měchýř. Tmavší odrůdy vinné révy jsou bohaté na železo, což je vynikající pro krvetvorbu.
Kvalita: láska, péče.
 
Poselství sebemistrovství: uvědomění si vnitřního zdroje lásky, čistota, láska bez podmínek nebo očekávání, trpělivost vůči nedostatkům druhých, splynutí s dlouhodobými rytmy ve vztazích, zdravá sexualita, dokonalost.
 
Disharmonický vzor: negativní emoce, jako jsou závist, chamtivost, touha, žárlivost, otázky týkající se opuštění, včetně odloučení, rozvodu nebo smrti, strádaní, krutost, osamělost, pocit nesouvislosti, pocit vykořenění, vyhýbavý postoj, zranitelnost, postoj jako „kyselé hrozny“.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one