„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:
Regresní terapie
Kdo jsem? Proč jsem? Odkud přicházím? Jaký je účel a cíl mé existence? Kam jdu? Jaký smysl má můj život? Co je život? Co je smrt?
Každý je vlastně sám sobě zdrojem svého uzdravení. Kdo napravuje minulost, ten současně napravuje i budoucnost. 
 
rt2.jpg
Regrese znamená návrat, pohyb zpět. V psychologickém slova smyslu se jedná o řízené vzpomínání. Klient si pod vedením terapeuta vybavuje potlačené vzpomínky a jejich vědomým zpracováním je schopen se vyrovnat s negativními zkušenostmi, kterými si prošel.

Regrese mají za cíl pochopit a odstranit nahromaděné potíže, které se mohou projevit i za dlouho dobu po vzniku jejich příčiny. Terapie nabízí možnost nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec. Poskytuje zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme, a přináší vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

Jednoduše řečeno regresní terapie je řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením zkušeného terapeuta. Při němž si vybavujeme potlačené traumatické vzpomínky a jejich vyzdvihnutím z podvědomí a následným zpracováním jsme schopni vyrovnat se s negativními vlivy těchto událostí. Ty se mohou projevovat a zasahovat do naší přítomnosti v podobě nejrůznějších forem psychosomatických a psychických problémů.

Stejný okamžik, stejná situace, a přesto může na dva či více osob zapůsobit úplně jinak. Záleží na tom jaké vzpomínky z minulosti se nám při prožitku této chvíle znovu promítnou v hlavě, kam nás na ten příští okamžik zanesou.

 
Regresní terapie má za cíl pochopit a zpracovat traumata, která se mohou projevit třeba i za velmi dlouhou dobu po vzniku jejich příčiny. Tento druh terapie umožňuje také nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec, čímž může poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme. A také přinést vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

Regrese … tedy cesta zpět do vlastní minulosti, někdy i cesta do minulých životů, může výrazně změnit a pozitivně ovlivnit náš současný život, naši přítomnost, se kterou si nevíme rady. Pozor, jen u zkušeného terapeuta!

Nejde přitom o žádné šarlatánství, šamanské triky a ani o hypnózu. Tento stav můžeme přirovnat k začtení se do napínavého příběhu, ponoření se tak do jiné reality, prožívání osudů jiných osob. Při terapii pacient ví, kde je a co se s ním děje. Jeho vůle je pro terapeuta důležitá. Postupným procházením se v čase se můžeme dostat až tam, kde potíže vznikly, tedy poznat jejich příčinu. Některé příčiny nacházíme v tomto životě, jiné v předchozích existencích, či prenatálním vývoji.

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vás bolí neustále hlava, noha, ruka, rameno nebo jiné části těla? Bez lékařských i lékařských nálezů? Proč ostatním ve stejných situacích nebolí? Odpověď na tyto otázky vám může dát právě regresní terapie. Umožní vám zpracovat problém tak, aby vás v budoucnu neobtěžoval…

Možnosti regresní terapie jsou skoro neomezené a s její pomocí se můžete zbavit například bolestí nejrůznějších částí těla, strachu, fobií, trémy, problémů ve vztazích, závislosti… a dalších.
Ráj srdce
 


https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one