MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Lemurian facilitator

LEMURIAN FACILITATOR
Lemurské zmocnění
lemury.jpg

Co je facilitator?

Hned na začátku bychom měli vysvětlit pojem facilitator, který nemá žádný český ekvivalent.

Facilitator je zprostředkovatel, učitel, průvodce, mentor, trenér, a to vše v jednom!

S Lemurským zmocněním získáváte tedy kontakt ke svému lemurskému facilitátorovi a jste zmocněni působit jako facilitator také pro ostatní.

Ocitnete se v situaci, že nejen sami získáte skrze svého duchovního facilitátora zasvěcení Lemurského chrámu, aktivaci dimenzionální rezonance, vyrovnání dimenzionální rezonance a všechna další lemurská navýšení vibrací, nýbrž budete moci umožnit přístup také ostatním.

Lemurská civilizace byla mnohem dále vyvinuta, než naše dnešní civilizace, ve které právě žijeme. Lemuřané byli silní, inteligentní a duchovní.

Byli tak nadáni ve vývoji svého umění, věd, technologií a vědeckých objevů, jak jim to nabízel jejich ostrovní svět, že se rychle rozvinuli vysoce vyvinutou civilizaci.

Byli léčiteli, učiteli, kněžkami, kněžími, uchovávateli vědění, vědci, astronomy a umělci.

Lemurie bylo místo plné míru s velkým věděním, kvetoucím obchodem a vysoce vyvinutou technologií. Krása hlavního města, které bylo vystavěno ve tvaru prstence a propojeno se zbytkem ostrova mosty, byla ještě posílena nádhernými zahradami, jiskřivými fontánami a kvetoucími stromy. Velké univerzity, observatoře, knihovny, laboratoře a akademie pro lidi každého věku podporovaly hlavní směr této civilizace.

V této době byli lidé podle svého duchovního vývoje zařazeni do tříd. Ti s nižším duchovním vývojem (a také nižšími energiemi) nemohli vstoupit do oblastí s vysokou energií. To byly chrámy z lemurských krystalů. Staří (knězi) se mohli s lemurskými krystaly spojit. Lemurské krystaly byly používány ke stavbě mostů, k zahřívání vody. Některé byly určeny jako nástroje, jiné pomáhaly při duchovním léčení a rozpouštění karmickych svazků a jsou ještě dnes důležitě pro ty, kteří mají z předešlých inkarnací lemurske karmickě svazky.

Jak se Země a všechen život posouvá do vyšších vibrací, otevírá se víc a víc portálů, tedy míst, kde se myšlenky manifestují okamžitě a kde neexistuje čas ani prostor. Do tohoto portálu můžeme vstoupit, čímž vstoupíme do jiné dimenze. Těmito portály k nám vstupují bytosti z jiných dimenzí, které k cestování nepotřebují rakety, pouze prostoupí tímto portálem a objeví se tu. Pro samotnou schopnost spojit se s těmito bytostmi může být třeba jisté praxe a vytrvalosti.

Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného přístupu k tomuto nejvnitřnějšímu jádru, k našemu nejvnitřnějšímu Já.

Doporučuji si opatřit Měsíční kámen a Lapis Lazuli.

Tento systém můžeme zařadit i mezi léčebné energie, energie osobního vzestupu i vysokých vibrací.

Předpoklady: pro předávání dál - jakýkoli mistrovský stupeň.

Počet zasvěcení: 1

MOJE LINIE MISTRŮ
* Linda Vaughan
* Yudha Paksi
* Susan Beaumont
* Jay Burrell
* Carola Hundt
* Miloslav Bubník
* Irena Kučerová
* Eva Fialová
* Leona Horáková
* Vlasta Honigová

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one