„Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě; abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině; abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě; abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci.“
- - Confucius - -

MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

O mně

Snapshot_20120330_27.JPG

Jmenuji se Vlasta, narodila jsem se ve znamení Panny v roce 1972 v okrese Olomouc. Žiji ve městě s bohatou historií, které leží na 6 ramenech řeky Moravy. Proto se mu někdy říká "Hanácké Benátky".

Dnes usedám, abych o sobě něco napsala. Chtěla jsem původně, aby mé stránky byly hodně bohaté, poskytovaly spoustu informací. Ale postupem času, kdy tyto stránky píši, si uvědomuji, že podobných stránek můžete nalézt nepřeberné množství. A v podstatě vůbec nezáleží, co kdo píše, ale jakou energii z toho vnímáte. Energie jsou jen dvě. Buď jste v jednotě s jednou, nebo druhou. S oběma zároveň to nelze. Nebo když - tak jen na krátkou dobu přechodně. Každý si však volíme na základě svobodné vůle, co budeme projevovat. Každý má v sobě od Boha obojí. Není ani jedno, ani druhé špatné, ani dobré. Jsou to jen měřítka a hodnoty každého z nás, které je rozdělují na rub a líc stejné mince. Prožíváním si uvědomujeme, kdo jsme a kým nejsme a sbíráme zkušenosti. Jak s nimi naložíme je jen na nás.

Lidé se mě často ptají, proč jsem začala se svým posláním. Jak jsem k tomu přišla. Už jako malá holčička jsem se zamýšlela, co to je, co ovládá moje ruce, když chci, aby se zvedly. Co ovládá tělo, jak funguje život. Co je to smrt a co je vlastně po smrti … Byla jsem vnímavější a viděla věci, které ostatní neviděli, ale to jsem jako malé dítě nemohla vědět. Díky rodině, ve které jsem se narodila a vyrůstala, nemoci, kterou mám od svých 7 let, manželství, dvěma synům, jsem nasbírala zkušenosti a vědomosti, se kterými jsem se začala už před časem dělit. Recept na šťastný život nikdo nevlastní, ale přesto na něm každý dle svých možností pracujeme. Bez vědomé či nevědomé práce sama na sobě, bychom nikdo z nás, nebyli tam, kde jsme v tento okamžik.

Mé znalosti a zkušenosti nejsou výsledkem škol ani kurzů. Byly mi dány schopnosti, které se snažím používat, jak pro svůj rozvoj, tak pro pomoc druhým. Zprvu jsem tápala a byla zmatená z toho, jaké možnosti mi jsou dány. Nyní se však moje vědomí otevírá víc a víc a stále více rozumím tomu, co prožívám a proč se to děje. Mým posláním je podělit se a hlavně pomoci těm, kteří to potřebují. Snažím se neustále zdokonalovat a být otevřená novým poznáním, které radostně přijímám ….

"Miluji Tě, Omlouvám se, Prosím odpusť, Děkuji."

(kniha Svět bez hranic).

 

Já jsem Já. S pokorou děkuji Bohu, za dnešní den, za každý okamžik, který můžu prožívat.

Ráj srdce
https://www.booked.net/
+8
°
C
+
+
Praha
Středa, 27
7 denní předpověď


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one