MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Shamballa 12D

SHAMBALLA 12D
1.jpg

Shamballa 12D propojuje všech 12 paprsků od 12 Nanebevzatých Mistrů.

Obsahuje 12 aktivací ve 12 dimenzích.

Otevírá se tím veškerý energetický potenciál načerpaný z minulých inkarnací.

Dochází k velkému nárůstu energie. Aktivují se další krystalická světelná těla.

29.jpg

Shamballa je energií, která vás spojí s léčebnými energiemi z vesmírných dalekých končin, spolu s našimi nehmotnými léčiteli: nanebevzatými mistry, anděly, archanděly …. každá duše si s sebou bere své léčivé energie. Záleží jen na každém z nás, jak s nimi bude nakládat, jak je bude rozvíjet a užívat.

Shamballa 12D nabízí spojení s duchovními energiemi bytostí světla. Vaše "vyšší já" následně určuje, kterou energii pro léčení daného člověka v dané situaci použít. Tyto energie čerpá v malém vysokovibračním městě, Shamballa, jež se nachází přímo zde na Zemi. Je to místo o tak vysoké vibraci, že není možné jej okem spatřit. Bytosti, které v tomto městě žijí, jsou připraveny nám kdykoli poskytnout svoji energii z této i dalších dimenzí. Proto je Shamballa nazývána jako multidimenzionální systém léčení. Léčíte totiž s energiemi jak z této, tak z druhých dimenzí problémy, které se vás v této či druhých dimenzích týkají a mají sem do této dimenze spojitost a ovlivňují vás.

Představte si však, že budete propojeni s 12 takovými silovými místy současně! Představte si, jak ohromná energie vám bude k dispozici. Shamballa 12D obsahuje celkově 12 aktivací do 12 dimenzí, díky čemuž budete napojen/a na 12 vysokovibračních energií. Budete moci čerpat energie Shambally pro léčení sebe i druhých ze 12 dimenzí současně. Váš energetický potenciál i úroveň vašeho vědomí se tím mnohonásobně posunou.

Když hovoříme o Shamballe, často inklinujeme k tomu, že myslíme na místo uvnitř prostoru a času 5té dimenze, místo dokonalé harmonie, vyrovnanosti a lásky.

V každé z těchto 12 dimenzí vesmíru existuje jedna vibrace Shambally, lze ji označit také určitým typem zrcadlení nebo reflexe. A v tomto systému nyní budeme pracovat s některými z těchto nanejvýš zajímavých energií. Pracuje se zde především na aktivaci krystalických světelných těl a na integraci těla toho.

Během práce s 12 dimenzemi dojde u iniciovaného ke značnému nárůstu této energie a je mu také aktivována schopnost tyto energie přenášet na další osoby (zasvěcovat).

Předpoklady: min. Usui II. stupně, I. a II. stupeň Shamballa 1024

Počet zasvěcení: 5

MOJE LINIE MISTRŮ - Shamballa 12D
* Haridas Melchizedek
* ?
* Kateřina Chaloupková
* Vlasta Honigová

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one