MÍR - VÍRA - LÁSKA - NADĚJE

Facebook:

Shamballa 2002

SHAMBALLA 2002
manbluelite.jpg

Léčebný systém Shambally 2002

je pokračováním Shambally 1024. Jeho vibrační hladina je ještě o něco vyšší. Energie Shambally 2002 bývá vnímána jako ostřejší, rychlejší, výraznější a také pružnější, než u starších systémů. Je to novější a rozšířenější systém, který již obsahuje 2002 symbolů. Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak opět zvýšit jeho vibrace.

Tento systém je opět reprezentován Mistrem Saint Germainem a řadou dalších Světelných bytostí a Nanebevzatých Mistrů.

Shamballa je místem uvnitř nás samých, místem, které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se pokoříme Lásce, Světlu v nás, pokud poznáme, že výpravy do našeho nitra jsou napínavější, než složité cestování a hledání ve vnějším světě.

Prostřednictvím Shambally jsme spojeni také s energií Mistrů a Mistryň, kteří nám svojí láskou a Světlem pomáhají k vzestupu.

V roce 2006 ji channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.

Shamballa 2002 má také čtyři stupně, ale na vyšší hladině vibrací, než Shamballa 1024. Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024.

Chtěla bych upozornit, že žádné zasvěcení za Vás nic nevyřeší, pokud nebudete pracovat sami na sobě, nevyřeší ani Karmu, ani Vaše osobní problémy, neočekávejte od ní, že se vše změní k dobrému, mávnutím kouzelného proutku. Takto to bohužel nefunguje!
Zasvěcení je tu spíše proto, aby nám pomohlo urychlit náš osobní i duchovní vývoj.

Bohužel jsou lidé, kterým jakékoliv zasvěcení k ničemu není.
29.jpg

Stupeň 5:

Zasvěcení do dalších 978 symbolů vibrujícíh již v 5D.

Tímto zasvěcením se opět zvýší Vaše duchovní vibrace a tedy i schopnost šířit energii a světlo ze Shambally dál. Iniciace do systému Shambally 2002 probíhá podobně jako u Shambally 1024, avšak všechny  4 stupně jsou telepaticky předány během jednoho zasvěcení.

Předpoklady: Shamballa 1024 - mistr

Počet zasvěcení: 1

MOJE LINIE MISTRŮ - Shamballa 2002
* Zbyněk Kostrhun Mgr.
* ?
* Ivana Veverková
* Vlasta Honigová

Ráj srdce


Sestavuji aktuální kalendář ...


CURRENT MOON
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one